funko fusion

Sport i wyścigi Fifa 08 vs. Pes 08

  • Thread starter Thread starter sebek889
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
S

sebek889

Gość
Witam , gram w fife 08 praktycznie od dnia jej premiery i jestem z niej bardzo zadowolony ale po czasie gra staje sie poprostu nudna i zastanawiam sie czy nie przeniesc sie na pesa 08. Tylko mam jeden dylemat , do fify 08 mam aktualizacje składów chodzby z wczoraj :D a do pes 08 nie ma nigdzie aktualizacji na ten rok... Prosze o szybką odpowiedz
 
To co mamy CVi doradzić w co masz grać ? Bo nie zadałeś w końcu tego pytania...

Jeśli chodzi o te gry to nie lepiej kupić nową wersję, a nie się w patche do staaaarej fify bawić ?


Jak dla mnie PES jest lepszy, ale to zależy co kto woli
 
Mysle ze FIFa 8 sprawdzi sie tutaj lepiej, gdyz w PEs 8 jest jeszcze duzo bledow typow pilka przeleci przez gracza, gracz przez slupek itp, jakbys nie zauwazyl to mamy 2011 rok wiec nie wiem dlaczego grasz w fife 08, lecz co do PES 8 mam oryginalna i musze Ci powiedziec ze bylem zadowolony jak chcesz to moge Ci save z kariery wyslac ManU :P
 
Moim zdaniem PES 08 jest trochę lepszy ale ja jestem wychowany na pes to więc każdy ma inne zdanie ale i tak zawsze pes był lepszy ;)
 
fifa jest bezkonkurencyjna na konsole a pes na pc


wystarczy do pesa ściągnąć ekstraklase patch i wszystkie błędy zostaną naprawione 8-)

aifam z londynu a kibicuje ManU :D
 
Moim zdaniem fifa jest lepsza. Ma dużo lepiej zrobiony tryb menadżerski.
Co do grafiki to PES 08 i PES 09 były lepsze od FIF,ale FIFA11 ma grafikę bardzo dobrą.
 
Według mnie PES ma wszystko o niebo lepiej dopracowane, w fife wszystko jakby takie kanciate jest, PES bardziej przykladał sie do grafy i do stylu poruszania sie zawodników po boisku.
 
ale w pesie są liczne błędy jak np. :

piłka przelatuje przez słupek i trafia do bramki
 
Back
Do góry