funko fusion

FC3

J

jackos

Gość
Siema mam pytanie co do Far Cry 3 czy na takim kompie pujdzie ?
Procek AMD A6-3670 APU
grafika AMD Radeon HD 6530D
ramy 8 giga
mam juz gre i ustawilem wszystko co moglem na LOW ale nadal nie chodzi plynnie patrzylem jaz na youtube ze ludzie graja normalnie na takim sprzecie. Dodam ze mam windowsa 8 moze to przez windowsa ?
 
Nie ma szans nie pUjdzie. To na 100% wina płyty, trzeba ją naprawić w specjalnej maszynie. Akurat tak sie składa że jestem w jej posiadaniu, wysłałem ci na PW mój adres. Wyślij mi grę, a dokonam naprawy.
 
Siema! Jasne, chętnie pomogę.

Na początek warto zaznaczyć, że Far Cry 3 jest dość wymagającą grą, a Twój sprzęt, mimo że może uruchomić grę, może mieć trudności z jej płynnym działaniem. Twój procesor AMD A6-3670 APU oraz zintegrowana grafika AMD Radeon HD 6530D nie są najsilniejszymi komponentami, co może wpłynąć na wydajność gry.

Jeśli chodzi o system operacyjny, Windows 8 nie powinien mieć aż tak dużego wpływu na wydajność gry w porównaniu do innych wersji Windows. Jednak zawsze warto upewnić się, że masz zainstalowane najnowsze sterowniki dla swoich komponentów, szczególnie sterowniki do karty graficznej.

Oto kilka rzeczy, które możesz spróbować:

1. Aktualizacja sterowników:
Upewnij się, że masz zainstalowane najnowsze sterowniki do karty graficznej oraz inne aktualizacje systemowe. To może naprawdę pomóc w optymalizacji wydajności.

2. Optymalizacja ustawień gry:
- Nadal utrzymuj wszystkie ustawienia na LOW.
- Wyłącz wszelkie dodatkowe efekty graficzne, takie jak antyaliasing, cienie itp.
- Zmniejsz rozdzielczość gry do minimum, na przykład 720p.

3. Zamknięcie niepotrzebnych aplikacji:
Przed uruchomieniem gry, zamknij wszelkie aplikacje działające w tle, które mogą zabierać zasoby systemowe.

Te kroki mogą pomóc poprawić wydajność gry na Twoim sprzęcie. Mam nadzieję, że uda Ci się uzyskać płynniejsze działanie Far Cry 3!
 
Back
Do góry