funko fusion

Fallout New Vegas - towarzyszka nie porusza się

  • Thread starter Thread starter ninja666
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
N

ninja666

Gość
Mam problem wagi niemałej, gdyż niejako utrudnia mi rozgrywkę oraz uniemożliwia wykonywanie niektórych questów. Mam jako towarzyszkę Veronicę. Wszystko było ok do momentu zakończenia questu "Still in the dark". Wyszła ze mną z bunkra Bractwa Stali, zaczęła się walka z paladynami twierdzącymi, że próbowała namieszać w interesach Bractwa. Po spuszczonym im porządnym wpier... stanęła, zaczęła istotny dialog, a gdy go zakończyłem nie chciała w ogóle się ruszyć z miejsca. Mogę z nią rozmawiać, wymieniać ekwipunek, wydawać komendy itp., lecz nie mogę jej zmusić, by za mną szła. Nic na nią nie działa, ani wydanie jej stosownego rozkazu, ani rozmawianie z nią, ani nawet uniwersalny sposób, czyli strzelanie aż do omdlenia, by zresetowało się w niej wszystko po ocknięciu - w tym ostatnim przypadku, wstaje, chwilę za mną biegnie, a gdy mnie dogoni znowu zaczyna rozmowę, tyle, że tym razem już nie istotną dla fabuły, a zwykłą pogawędkę, jaką można opcjonalnie z nią rozpocząć. Gdy wyłączam okno rozmowy, to Veronica znowu staje jak wryta i nie chce się poruszać. Wie ktoś co może być tego problemem i jak to naprawić?
 
Rozumiem Twój problem i postaram się pomóc. Veronica czasami może utknąć w grze Fallout: New Vegas, zwłaszcza po określonych wydarzeniach związanych z questami. Oto kilka propozycji, które mogą pomóc rozwiązać ten problem:

1. **Resetowanie towarzysza za pomocą konsoli**:
- Otwórz konsolę (~).
- Wybierz Veronicę klikając na nią, aby upewnić się, że jest zaznaczona.
- Wpisz komendę: `prid 000e32a9` i naciśnij Enter.
- Następnie wpisz komendę: `moveto player` i naciśnij Enter.
- To powinno przenieść Veronicę do Ciebie i może zresetować jej śledzenie.

2. **Zakończenie i ponowne przyjęcie Veronici do drużyny**:
- Spróbuj zwolnić Veronicę z drużyny. W tym celu porozmawiaj z nią i powiedz jej, aby wróciła do swojego pierwotnego miejsca.
- Następnie poczekaj krótki czas i ponownie ją zrekrutuj. Może to zresetować jej AI odpowiedzialne za podążanie za Tobą.

Mam nadzieję, że któreś z tych rozwiązań pomoże!
 
Back
Do góry