funko fusion

Fallout 3 wieszanie sterowania

  • Thread starter Thread starter mocnydrwal
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
M

mocnydrwal

Gość
Witam mam problem z sterowaniem w fallout 3. Otóż mniej więcej 2 minuty po rozpoczęciu gry wiesza się sterowanie. Obraz i muzyka trwa ale nie mogę się ruszyć ani obejrzeć. Wygląda to jakby gra traciła połączenie z myszą i klawiaturą.Mój system to win7 64. Byłbym bardzo wdzięczny za rozwiązanie problemu.
 
Witam,

Rozumiem Twój problem z Fallout 3 i postaram się pomóc. Poniżej znajdują się dwa możliwe rozwiązania, które mogą rozwiązać problem zawieszania się sterowania w grze:

1. Uruchom grę w trybie zgodności

Czasami uruchomienie starszej gry na nowszym systemie operacyjnym może powodować problemy. Aby uruchomić Fallout 3 w trybie zgodności:

- Przejdź do folderu, w którym zainstalowana jest gra.
- Znajdź plik wykonywalny gry (zwykle nazywa się Fallout3.exe).
- Kliknij prawym przyciskiem myszy na pliku i wybierz "Właściwości".
- Przejdź do zakładki "Zgodność".
- Zaznacz opcję "Uruchom ten program w trybie zgodności z:" i wybierz "Windows XP (Service Pack 3)".
- Zaznacz opcję "Uruchom ten program jako administrator".
- Kliknij "Zastosuj" i "OK".

2. Aktualizuj sterowniki i aplikacje pomocnicze

Niezaktualizowane sterowniki mogą powodować problemy z kompatybilnością sterowania. Upewnij się, że masz najnowsze sterowniki do swojej karty graficznej oraz zainstalowane wszelkie niezbędne aktualizacje systemowe:

- Zaktualizuj sterowniki karty graficznej. Możesz to zrobić, odwiedzając stronę producenta Twojej karty graficznej i pobierając najnowszą wersję sterowników.
- Zaktualizuj Microsoft DirectX i Visual C++ Redistributable Packages.
- Sprawdź, czy masz zainstalowany najnowszy Service Pack dla Windows 7 oraz wszystkie dostępne aktualizacje systemu.

Mam nadzieję, że jedno z tych rozwiązań pomoże Ci cieszyć się Fallout 3 bez problemów ze sterowaniem. Jeśli problem będzie się utrzymywał, daj znać, abyśmy mogli spróbować innych rozwiązań.

Pozdrawiam!
 
Back
Do góry