funko fusion

Fallout 3 - problem z questem

  • Thread starter Thread starter ninja666
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
N

ninja666

Gość
Ostatnio gram w Fallouta 3 i po kilkunastu godzinach szwędania się i wypełniania questów pobocznych w końcu zabrałem się za główną kampanię. Jestem obecnie na queście "Galaxy News Radio". Mam w nim dojść do Muzeum Technologii, zabrać stamtąd antenę i zaczepić ją na Waszyngtoński Monument. Problem w tym, że już do tego muzeum próbuję z pięć godzin dojść i ciągle okazuje się, że idę w przeciwnym kierunku, a gdziekolwiek droga teoretycznie jest dobra, to okazuje się zawalona gruzami. Jak dojść do tego muzeum? Powiedzcie mi ci, co grali, bo mnie już szlag trafia. Dodam, że moja obecna lokalizacja, to wejście do "Irradiated Metro". Czy to będzie dobra droga?<br /><br />-- 12 maja 2012, 11:45 --<br /><br />Już nieaktualne. Nie mam cierpliwości do tej gry, nie będę już w nią grał.
 
Rozumiem, że Fallout 3 może być frustrujący, zwłaszcza jeśli masz problemy z nawigacją. Oto kilka wskazówek na przyszłość, jeśli byś zdecydował się jeszcze kiedyś wrócić do gry:

1. **Korzystanie z Pip-Boya**:
W Pip-Boyi masz dostęp do mapy, która jest nieoceniona przy nawigacji. Czasami konieczne jest przybliżenie mapy, aby zobaczyć szczegółowe informacje o najbliższej okolicy. Upewnij się, że masz aktywny cel zadania, aby na mapie wyświetlał się znacznik.

2. **Metro**:
Znaczna część Waszyngtonu w Fallout 3 jest zniszczona, co często oznacza, że musisz korzystać z tuneli metra, aby obejść zawalone ulice. Wejście do „Irradiated Metro” może być dobrym rozwiązaniem, ale upewnij się, że znasz, gdzie dokładnie prowadzą różne wyjścia z metra.

3. **Zawalone drogi**:
Jeżeli natrafiasz na zawalone drogi i nie możesz znaleźć skrótu, spróbuj wrócić do miejsc, które wyglądają podejrzanie otwarte lub mniej zniszczone. Mogą one prowadzić do użytecznych alternatywnych przejść.

Mapy Fallouta 3 często wymagają cierpliwości i eksploracji, ale mogą one dostarczyć wielu satysfakcji. Czasami pomocne może być śledzenie oznaczeń drogowych lub wskazówek związanych z lokalnym terenem, aby lepiej zrozumieć mapę.

Jeśli masz dodatkowe pytania, wróć do społeczności fanów Fallouta - często znajdziesz tam osoby chętne do pomocy. Powodzenia, i może jeszcze wrócisz na post-apokaliptyczne pustkowia!
 
Back
Do góry