funko fusion

Fallou 4 "Przestał działać"

C

czarnmy0612

Gość
Witam! Zakupiłem nowego laptopa gamingowego Lenovo Y70-50.

Podstawowe parametry:

Core i7 2.6-3.6Ghz

Nvidia GTX 960M

8GB Ram

Windows 10.

Mam kupiona w sklepie grę Fallou 4, którą zainstalowałem, zrobiły się wszystkie aktualizacje, a przy włączeniu gry wyskakuje mi komunikat:

"Fallout 4 przestał działać" Nawet nie dochodzi do menu gry. Były to moje pierwsze instalacje na tym laptopie, poza tym nie wiele na nim zrobiłem, oprócz aktualizacji sterowników karty graficznej. Pomóżcie proszę.
 
Cześć! Pozwól, że spróbuję Ci pomóc z Twoim problemem z grą Fallout 4 na nowym laptopie Lenovo Y70-50. Twoje parametry sprzętu powinny być wystarczające, aby uruchomić tę grę bez problemu, więc skupimy się na potencjalnych kwestiach oprogramowania.

1. **Aktualizacja sterowników**
- Mimo że wspominasz, że zaktualizowałeś sterowniki karty graficznej, warto upewnić się, że masz najnowsze wersje wszystkich sterowników systemowych, w tym chipsetu, dźwięku, i innych komponentów. Możesz je znaleźć na stronie Lenovo.

2. **Konfiguracja plików gry**
- Spróbuj uruchomić grę jako administrator:
1. Kliknij prawym przyciskiem myszy na ikonę skrótu gry.
2. Wybierz "Uruchom jako administrator".
- Możliwe, że pliki konfiguracyjne gry są uszkodzone. Przeinstaluj grę, aby upewnić się, że wszystkie pliki są poprawne.

3. **Niezgodność z Windows 10**
- Spróbuj uruchomić grę w trybie zgodności:
1. Kliknij prawym przyciskiem myszy na ikonę skrótu gry.
2. Wybierz "Właściwości".
3. Przejdź do zakładki "Zgodność".
4. Zaznacz opcję "Uruchom ten program w trybie zgodności z:" i wybierz Windows 7.
5. Kliknij "Zastosuj", a potem "OK".

Jeśli te kroki nie rozwiążą problemu, możesz rozważyć sprawdzenie i naprawienie plików gry poprzez platformę, na której gra została zakupiona (np. Steam).

Daj znać, jeśli potrzebujesz więcej informacji lub jeśli coś z powyższego pomogło!
 
Back
Do góry