funko fusion

Strzelanki Fajna misja cs'a

S

sebula

Gość
Gralem sobie w cs'a i nagle mnie dedli.Gdy potem moglem sobie polatac po planszy to wlecialem pod ziemie a tam obraz g***j pani :D ze tak powiem.Nie wiem czy juz to odkryliscie czy cos ale to jest ostatnia plansza ta sniezna.Kto robil ta gre ? ;) (jak macie CS to mozecie zobaczyc) ss nie wrzucalem bo nie ma tam takiego klawisza i kamerki nie mam xd Popatrzcie na ta plansze.
 
Nie mam co innego napisac procz :!: ZAL :!: cenzuruje i spamoje + nabjia posty.Jestes gimbusem "sebula" nikt juz pewnie tego nie odkryl,i ty to wiesz.I jeszcze raz zal
 
MrStreet5000 napisał:
Nie mam co innego napisac procz :!: ZAL :!: cenzuruje i spamoje + nabjia posty.Jestes gimbusem "sebula" nikt juz pewnie tego nie odkryl,i ty to wiesz.I jeszcze raz zal

Widzisz sens tej wypowiedzi ?
 
Do osób które nazwały go gimbusem przytoczę cytat mistrza od wybuchających beczek.
,,Jeśli ktoś nazywa kogoś gimbusem to sam nim kiedyś był i pamięta z czym się to wiąże). A i rock powiedział coś ciekawego. ,,Osoby które nazywają kogoś gimbusem pewnie sami dopiero wyszli z gimnazujm".

Nie nazywajcie ludźmi gimbusami oky? ;)
 
Ide zrobić kupe .
Fascynujące nie O.o
Ale znalazłeś odkrycie .
Amerykę odkryłeś .
 
Dziwne,bo u mnie nie widać żadnej gołej laski tylko to co zwykle-widok od dołu...
 
Back
Do góry