funko fusion

MOBA EU LCS - TYDZIEŃ 5 DZIEŃ 1

yE5fRYV.png


Gdzie zobaczyć stream? Polecam ten: https://www.twitch.tv/teamfrenzygg


Splyce vs UOL: Widać, że Jednorożce obudziły się w tamtym tygodniu i liczę na ich zwycięstwo przynajmniej na 1 mapie. Tydzień temu Splyce nie zagrało dobrze, mimo remisu z H2K i Origen, to raczej ich przeciwnicy zagrali słabo, dlatego w tym meczu stawiam na 1:1

Roccat vs Giants: Z tamtego tygodnia Roccat zdobyło tylko 1 z 6 punktów, jednak zagrało dobrą grę Z Fnatic, dlatego stawiam tutaj na nich. Co do Giants, to mogę powiedzieć, że zagrali słabo i remis z Vitality nie jest czymś, czym mogliby się pochwalić.

Team Vitality vs FC04: Wygrana FC04. Tamten tydzień nie należał ani do Vitality. Schalke ma wyższą pozycję w tabeli, tamten tydzień to 4 punkty z 6. Vitality uzyskało tylko 2 remisy.

H2K vs Origen: Origen zremisowało z Fnatic w tamtym tygodniu, ale H2K gra bardzo dobry sezon. Mimo, że zeszły tydzień dla H2K był bardzo słaby, to myślę, że H2K się zrehabilituje i wygra 2:0 z Origen.

G2 vs FNC: Będzie to trudny mecz dla obu drużyn, ale myślę, że G2 nawet bez Kiksa poradzi sobie z ostatnio średnio grającym Fnatic.
 
Back
Do góry