funko fusion

Strzelanki ESC wykluczone z IEM 2015 ?!? WHAT

Słyszeliście o tych kpinach ESC zostaje zbanowane na turnieje ?
Czytałem profil Jacka minisa na fb... Tam to napisał ale jak oni oddali mecz ? To jest sprawiedliwe ? Jak dalej potoczą się ich losy ?
Więcej informacji dowiecie się tutaj:

Głupi Grubas Gaben i te jego valve...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ale ESL,Csgol (czyja jakoś tak) Nic nie wie...
Ciekawe czy zwrócą skiny z csgolounge.
 
Horror akcja dotyczyła wykluczenia polskiej drużyny z eliminacj a nie żadnego meczu czy skinow dlatego pytalam o jakich skinach pisze Misiekk czy Torrix -_-
podsumowując zostali przywróceni do eliminacji ktore przegrali więc rozkrecili drame i wszystko na nic.A szkoda.
 
battle napisał:
Horror akcja dotyczyła wykluczenia polskiej drużyny z eliminacj a nie żadnego meczu czy skinow dlatego pytalam o jakich skinach pisze Misiekk czy Torrix -_-
podsumowując zostali przywróceni do eliminacji ktore przegrali więc rozkrecili drame i wszystko na nic.A szkoda.
Chodziło o fakt że Valve zbanowało exESC za obstawianie ustawionych meczów w csgolounge. Więc pośrednio chodziło o skiny.
 
Wiem o jaki dokładnie mecz chodziło ale dalej nie wyjaśnia mi to tego co napisał Misiekk
Misiekk napisał:
Ale ESL,Csgol (czyja jakoś tak) Nic nie wie...
Ciekawe czy zwrócą skiny z csgolounge.
Czego nie wie ESL i Lounge? Że niektórzy gracze exESC obstawiali mecz exAlsen? Wiedzieli o tym od początku afery.
Kto ma komu zwracać skiny? Nieuczciwi gracze? Oni już dawno te skiny opylili na klucze na allegro :D
 
battle napisał:
Wiem o jaki dokładnie mecz chodziło ale dalej nie wyjaśnia mi to tego co napisał Misiekk
Misiekk napisał:
Ale ESL,Csgol (czyja jakoś tak) Nic nie wie...
Ciekawe czy zwrócą skiny z csgolounge.
Czego nie wie ESL i Lounge? Że niektórzy gracze exESC obstawiali mecz exAlsen? Wiedzieli o tym od początku afery.
Kto ma komu zwracać skiny? Nieuczciwi gracze? Oni już dawno te skiny opylili na klucze na allegro :D
Tak to jest kiedy za wygrane dostają grosze. A za podłożenie się w meczu mają skiny za 3k euro. Oni z tego żyją, znam jednego z czołowych graczy go z reala i sami po cichu mówią że czasami można się "podłożyć"
 
Mnie też jakoś nie dziwi to całe podkładanie się. Duża część organizacji wypłaca pieniądze tygodnie czy nawet miesiące po zakończonym turnieju. Lepsza kasa z dnia na dzień na skinach... Co nie zmienia faktu, że jest to oszukiwanie fanów i niszczy esport.
 
Valve opserwuje już eQ graczy jak coś ;) A G2 nie oddało meczy, a co do dirtiego.... to ty chyba Diamon'a znasz.
 
Back
Do góry