funko fusion

Problem Enter The Gungeon

Status
Zamknięty.
M

mrspoko

Gość
Witam, ostatnio kupiłem sobie grę Enter The Gungeon, gra działa dobrze do momentu. Gram gra raz działa 5 minut dobrze raz więcej, chodzi o to, że np po 5 minutach robi mi się czarny ekran i wywala mnie na pulpit, ale gra jest włączona i słychać dźwięk dobrze i mogę wybrać coś z menu (słychać dźwięk jak coś się wybierze) ale nie widać ekranu gry. Zrobiłem spójność plików gry, ale to nic nie dało. Nie wiem co robić dodam, że nie raz mam też tak w Team Fortress 2, ale tam to nie mam tak często jak w Enter The Gungeon. Kartę graficzną zaktualizowałem jak by co. Komputer mam dobry, cs działa na 100 fps normalnie na normalnych ustawieniach.
 
po 5 minutach robi mi się czarny ekran i wywala mnie na pulpit, ale gra jest włączona i słychać dźwięk dobrze i mogę wybrać coś z menu (słychać dźwięk jak coś się wybierze) ale nie widać ekranu gry
Brzmi jak uszkodzona karta graficzna.
Masz możliwość wyłączenia zewnętrznej karty graficznej i uruchomienie zintegrowanej by zobaczyć, czy na niej problem ustanie? Jeśli nie wiesz, to podaj model płyty głównej oraz procesora (np. z programu CPU-Z).
 
Uruchom CMD w trybie administratora, wydaj polecenie "systeminfo" otrzymasz wylistowane informacje to tak na szybko, jakby nie chciało Ci się instalować aplikacji, dodatkowo zobacz czy w eventach nie ma wpisu o jakimś błędzie. Przetestuj karte jakimś benkiem
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Uruchom CMD w trybie administratora, wydaj polecenie "systeminfo" otrzymasz wylistowane informacje to tak na szybko, jakby nie chciało Ci się instalować aplikacji, dodatkowo zobacz czy w eventach nie ma wpisu o jakimś błędzie. Przetestuj karte jakimś benkiem
W wielu przypadkach ta komenda nie podaje poprawnie modelu procesora, a modelu płyty głównej to już w ogóle nie podaje :P
 
W wielu przypadkach ta komenda nie podaje poprawnie modelu procesora, a modelu płyty głównej to już w ogóle nie podaje :p
Możliwe ale zawsze można spróbować trwa to 30 sekund, instalacja innego programu to parę minut :), jeżeli poda mu informację typu Producent systemu, Model systemu za jej pomocą można otrzymać nazwę i model płyty głównej(tak się to czyta z dxdiag tam nie ma wpisu motherboard), choć masz rację niekiedy nie podaje.
 
Już problem sam rozwiązałem. Zawiozłem komputer do specjalisty i zaktualizował sterowniki, jak sam to robiłem z Reduxem i nadal nie działało. Ale już jest dobrze,dzięki za pomoc.
 
Status
Zamknięty.
Back
Do góry