funko fusion

Strzelanki End Game

B

bajt3l

Gość
Okej jak wam sie podoba ostatni dodatek? Bo wedlug mojej opini, mapy to odbicia tych z poprzednich dodatkow.
Ostatnio można było spotkać wysyb Robin Hoodów na serwerach bf4 za sprawą wyzwania Phantom, które kończy się w dodatku End Game kto jednak posiada łuk wie że to ścierwo i nim nie gra :D
 
Niestety czwóreczka jest tak skopana pod wieloma względami, że mimo wielu poprawek niesmak z premiery pozostał. Na siłę próbują gierkę urozmaicić o nowe elementy. Nie wiem jak wygląda walka z łukiem, ale obstawiam, że porównania do kuszy z trójki nie ma. W trójce kusza, w czwórce łuk, to w hardline będzie dzida :D
Niestety najfajniejszej mapki z BF'a - kanały Nouszahr - nie ma :/
 
Ale będą, EA zapowiedziało cały rok dodatków na przyszły rok - w tym mapy z poprzednich części. I Ty zwiesz siebie fanem BFa? Wstyd ;)
 
Kierowniku, nie zrozumieliśmy się. Napisałem, że tej mapki nie ma, a to że istnieje prawdopodobieństwo, że będzie dodana to co innego. Bajtel podaj ty mi źródło, z którego wyssałeś tę informację, że w kolejnych(wait, w jakich "kolejnych"?) dodatkach będzie mapa podobna do Kanałów(bo nawet jeśli, to jak zwykle... mocno podrasowana o zbędne osłony, kryjówki itp.). Z tego co ja wiem, to kanałów nie dodadzą, zresztą i tak w drugim uderzeniu dali Operacje Metro, Kaspijską Granice, Zatokę Omańską i Operację Ognista Burza. Nie powołuj się na nieoficjalne wiadomości. I tak w marcu wychodzi hardline, więc nie czekałbym na dodatki do czwóreczki, a w nadchodzącej części nie liczyłbym na tego typu mapki. :)
Pozdro ;)
 
http://battlelog.battlefield.com/bf4/news/view/battlefield-4-and-the-road-ahead/

Widzisz przyjacielu bo ja nazywając siebie fanem danej gry, rzucam faktami. Myślę że artykuł na battlogu jest doskonałym potwierdzeniem autentyczności mojej wypowiedzi, gdybyś pogrywał w BF4 wiedziałbyś, że kalendarz premium został wydłużony na przyszły rok oraz, pojawił się na btl link do ankiety jakie mapy z poprzednich części gracze chcieliby zobaczyć w BF4. Wsód nich na 98% zawitają mapy z BFBC2 i BF2, które to części uważam za najlepsze. Mama nadzieję, że usatysfakcjonowała Cię moja odpowiedź - ''kierowniku''. ;)
Co do Hardline, to zupełnie inna gra :O nie ma co jej porównywać do rozgrywki na polu bitwy. Owszem odziedziczyła człon nazwy jako że w tłumaczeniu oznacz to - pole walki oraz silnik graficzny ale nic poza tym. Oddani gracze poczciwej serii o wojakach a nie zabaw w policjantów i złodzieji na pewno ucieszą się na nowe dodatki do czwartej części epickiego FPSa.
 
Nic "przyjacielu" nie jest pewne w życiu. Niby masz 31 lat, a piszesz to z takim przekonaniem, jakby to już się dopełniło i nic nie mogło tego zmienić. To nie są jeszcze fakty, a przesłanki. Fakt to będzie jak ja ten dodatek z tymi mapami ujrzę na originie. To teraz przykład, co jest faktem: Premiera Wiedźmina 3 została przełożona na maj 2015r." - jest to dokonane, więc można to faktem nazwać, a to, że ktoś sobie napisze jakieś tam plany nie oznacza jeszcze tego, że w istocie tak będzie. Sądzisz, że osoby obsadzone w redakcji stronki bf'a wiedzą o wszystkich planach sztabu DICE? To bardzo interesujące... ja gdybym był developerem nie chciałbym, aby moje plany zostały ujawnione przed ich finalizacją. I dziwna też sprawa, iż osoby, które mam u siebie na battlelogu w znajomych, które posiadają i BF'a 3, i BF'a 4, w trójeczkę mimo ukończonych wyzwań, 100 gwiazdek etc., wciąż sobie grają, a w czwórkę pograli kilka godzin i zostawili w cholere. Ja bym ci więc radził się nie ekscytować tymi informacjami zbyt wcześnie, a nawet jeśli to i tak te dodatki nie przebiją klimatu z Bad Company 2 i BF3. W BF4 Multi grałem u kumpla, nie kupiłem i nie żałuję. Nie wiem jak ty, ale ja nie mam czasu ślęczeć godzinami nad jakimiś nudnymi artykułami. Co ma być, to będzie, a ja w wolnym czasie po prostu odpalam gierkę i gram. Dziękuję za uwagę i mówię stop tej nudnej dyskusji.
 
Hahahah przeczytaj własny post ze zrozumieniem, każde kolejne zdanie wyklucza poprzednie do tego na koniec, nazywasz siebie ... . Bo teoretycznie mogę powiedzieć że w CD projekt jebnie meteoryt i Wiedźmin się nie ukaże, jest to fakt czy domysł? Skoro nie masz czasu czytać artykułów nie możesz nazwać się fanem, czegokolwiek, ponieważ się zwyczajnie tym nie interesujesz. Twoja wypowiedź nie wniosła nic do dyskusji, dlatego normalnie postanawiasz ją zakończyć, całą twoją wypowiedź mogłeś zamknąć w jednym zdaniu '' Chuja wiesz bajt3l, mam wyjebane idę grać''.
Teraz kilka FAKTÓW:
Niby masz 31 lat, a piszesz to z takim przekonaniem
Przedstawiłem Ci podwaliny mojej tezy.
Sądzisz, że osoby obsadzone w redakcji stronki bf'a wiedzą o wszystkich planach sztabu DICE?
No chyba battleloga nie prowadzą kury domowe?
ja gdybym był developerem
...w życiu!
I dziwna też sprawa, iż osoby, które mam u siebie na battlelogu w znajomych, które posiadają i BF'a 3, i BF'a 4, w trójeczkę mimo ukończonych wyzwań, 100 gwiazdek etc., wciąż sobie grają, a w czwórkę pograli kilka godzin i zostawili w cholere.
Wolę pograć w Cod 4 niż w Advance Warfare - bo jestem sentymentalny ;)
Premiera Wiedźmina 3 została przełożona na maj...
Odpowiem Twoim zdaniem:
Ja bym ci więc radził się nie ekscytować tymi informacjami zbyt wcześnie

Mój wiek nie ma nic wspólnego z tym czym się interesuję lub co czytam, posiadam hobby i zainteresowania dlatego buduję własną bazę wiedzy, po to, żeby z kimś właśnie móc podyskutować. Myślę więc że można temat zamknąć skoro skończył Ci się zasób argumentów.
 
Bartłomieju, nie denerwuj się, ja tak tylko żartowałem(jakoś sobie trzeba trochę liczbę postów powiększyć).:D
Ale Ci powiem, że w CoD4 też pogrywałem(teraz już praktycznie w ogóle), no i zasadniczo to całkiem dużo, bo gdyby te wszystkie godziny pozbierać(w BF3 mam prawie 400h)co na serwerach przesiedziałem to nie wiem, czy bym się w 1500h zmieścił. ;)
 
No właśnie bez spiny chłopaki. Wyluzujcie trochę przynajmniej przed świętami. Bo jak tak czytam to każdy z was ma trochę racji a wy się jakby spieracie o takie małe detale i szczegóły.

Nowa era blogowania - http://ksiegowejswiat.yolasite.com/. Sprawdź go.
 
Nikt nie spina :) podchodze do kazdego z pelnym szacunkiem! To zwykla dyskusja ;) w Codzie to nabilem 1800h, w bf4 juz mam okolo 600.
 
Back
Do góry