funko fusion

Strzelanki Echo w kampanii

  • Thread starter Thread starter K4tuna
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
K

K4tuna

Gość
Dzisiaj spróbowałem sobie odpalić kampanię w BF3. Podczas filmiku poprzedzającego misję (ten z przesłuchaniem) wszystko było cacy. Jednak kiedy prawdziwa gra się rozpoczęła (już w tym samochodzie) zaczęło występować echo. I to wszystkiego. Głosu postaci, kroków, strzałów itp. Zmieniałem opcje dźwiękowe, ale nic się nie zmieniło. Warto dodać, że ten problem występuje wyłącznie podczas przechodzenia kampanii dla pojedynczego gracza. Na serwerach wszystko było dobrze, podobnie jak i podczas przechodzenia coopa. Zmienianie opcji graficznych również nie pomogło.
W żadnej innej grze z czymś takim się nie spotkałem.
PS. Kiedy zakupiłem grę. (Jakoś początek listopada) ten problem również występował, ale się nie przejmowałem bo grałem tylko i wyłącznie na multi.
 
Sterowniki są najnowsze. Mnie dziwi to, że na multi i w coopie czegoś takiego nie ma, a w kampanii jest :|
 
Ustawienia dzwięku. zmień na słuchawki jak grasz na słuchawkach lub 2.1 / 2.0 jak na głośnikach. W grze. Miałem tak samo na słuchawkach bo mam głośniki 5.1 i domyślnie mi ustawilo tak w grze a gram głównie na słuchawkach
 
K4tuna napisał:
Zmienianie opcji graficznych również nie pomogło.

Co miałaby Ci dać zmiana grafiki w problemie z głosem? ;0 Widzisz,

rozwiązanie? zmień ustawienia dźwięku na "taśmy wojny".. dalej lipa? powyłączaj procesy, najlepiej użyc advanced system care lub game boostera. w tym wyłączyć proces explorer.exe.<br /><br />-- 24 lut 2012, 14:40 --<br /><br />
Bujny :P napisał:
K4tuna napisał:
Zmienianie opcji graficznych również nie pomogło.

Co miałaby Ci dać zmiana grafiki w problemie z głosem? ;0 Widzisz,

rozwiązanie? zmień ustawienia dźwięku na "taśmy wojny".. dalej lipa? powyłączaj procesy, najlepiej użyc advanced system care lub game boostera. w tym wyłączyć proces explorer.exe.

a jak dalej lipa to ustawienia dźwięku na rosproszone. Trzeba ustawić na ssao i gra powinna działać bez problemu
 
Back
Do góry