funko fusion

Strzelanki Dźwięki

  • Thread starter Thread starter baartii
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
B

baartii

Gość
Witam !
Mam problem otóż nie mam wogólę żadnych dźwięków w grze nic a nic bawiłem się już w ustawieniach w grze i w komputerze ale nic nie pomogło sterowniki na pewno mam aktualne. Gram na słuchawkach tylko Battlefield 3 nie ma dźwięku wszystkie inne gry normalnie wszystko jest dobrze. WINDOWS 7
 
Sprawdź jeszcze raz ustawienia BF, Wyślij SS-a z ustawieniami jakie masz obecnie (dźwięku)
 
http://zapodaj.net/e825506c5479f.jpg.html proszę oto link do niektórych ustawień nie wiem czy o to ci chodziło, posiadam SRS Premium Sound jeżeli ma to znaczenie.<br /><br />-- 02 cze 2012, 7:44 --<br /><br />wczoraj miałem tak, że na jednym serwerze na niektórych mapach miałem te dźwięki normalnie a na niektórych nie tak samo na innych serwerach
 
Jeśli w ogóle by dźwięk nie działał w battlefield, to mógłbym pomóc, ale widocznie to wina mapek na serwerze... :|

:(
 
na każdym serwerze jest tak samo raz na jednej mapie jest dźwięk na drugiej nie ma. a komouter mam taki:
Intel Core i5 2x2,4GHz turbo booster 3.1GHz
Pamięć ram: 8GB
karta graficzna: Gforce nVIDIA GT525M 1gb i intel hd family graphics
Windows 7
SRS premium SOUND
laptopik to Dell Inspiron N5110
 
Znalazłem rozwiązanie na forum battlelog:
Moje Dokumenty\Battlefield 3\settings\PROF_SAVE_profile otwieramy w notatniku i na samym początku jest GstAudio.AudioQuality 0, trzeba zmienić na 1 i problem znika.


skopiowałem wypowiedź z innego forum jak coś
 
Back
Do góry