funko fusion

MOBA Dżungla - Stwory

Status
Zamknięty.
M

M4SHA

Gość
Witajcie Bohaterowie !

W dzisiejszym poradniku zapoznacie się ze stworami, które możemy spotkać w Dżungli.

Blue Buff/Niebieski Buff - (Medium/Średni) Jest to duży Golem z dwoma małymi stworkami. Po zabiciu Golema dostajemy Niebieskie Wzmocnienie, które skraca czas odnowienia umiejętności i zwiększa regenerację many. Respi się co 5 minut.

Red Buff/Czerwony Buff - (Medium/Średni) Jest to olbrzymi Jaszczur z dwoma małymi stworkami. Po zabiciu Jaszczura dostajemy Czerwone Wzmocnienie, które sprawia że nasze ataki spowalniają wroga i zadają mu dodatkowe obrażenia nieuchronne. Respi się w identycznym czasie do Blue Buffa.

Golemy - (Easy/Łatwy) Są to dwa Golemy, po zabiciu większego od reszty z nich dostajemy niewielką ilość many i zdrowia. Respią się co 1 minutę.

Wolfs/Wilki - (Easy/Łatwy) Są to dwa trzy Wilki, dwa małe i jeden większy od nich. Po zabiciu tego potężniejszego dostajemy niedużą ilość many i zdrowia. Respią się co 60 sekund.

Ghosts/Upiory - (Easy/Łatwy) Są to cztery malutkie i jeden potężny Upiór. Po zabiciu większego dostajemy niewielką ilość many i zdrowia. Respią się w odstępie 1 minuty.


Spectrum/Widmo - (Medium/Średni) Jest to jeden Potwór. Po jego zabiciu dostajemy dużą ilość many i zdrowia.
Respi się w 2 minuty 5 sekund, a ponownie co 50 sekund.

Dragon/Smok - (High/Trudny) Jest to Smok, którego trudno zabić w pojedynkę na niewielkim poziomie. Po jego śmierci cały team dostaje dodatkowe 190 sztuk złota. Respi się co 6 minut.

Baron Nashor - Jest to olbrzymi Potwór który jest potwornie trudny do zgładzenia. Po jego zabiciu cała drużyna otrzymuje 300 sztuk złota oraz Baron Buff/Baronowe Wzmocnienie, które daje bonusowe obrażenia fizyczne oraz bonusową moc umiejętności. Zwiększa również regenerację zdrowia i many. Respi się w odstępie 7 minut.

Mam nadzieję, że wyciągnęliście z tego tematu przydatne informacje, swoją opinie możecie wyrazić w poście poniżej.​
 
Smok teraz daje różną ilość kasy w zależności od tego, w której minucie został zrobiony. Na początku mniej, a z każdą minutą coraz więcej. Nie jestem pewien co do tego, czy golemy, wolfy i wraithy nie respią się troszkę regularniej (co 50 sek), ale mogę się co do tego mylić, bo nie gram jungli. Na pewno dobre dla nowych i plus za to, że chciało Ci się to streścić.
 
Status
Zamknięty.
Back
Do góry