funko fusion

Dziwne ściny i problemy audio, mimo że mój komputer nie jest zly.

Cześć. Gdy gram w gry to gdy mam np. 200fps w cs, to nagle mam laga i mi spada do 150fps i mam ścine audio.Niewiem co mam zrobić i to jest bardzo denerwujące.
Mój sprzęt:
Nvidia geforce gtx 1050ti
I5 7400
8gb ram ddr4.
Proszę o szybką i dobrą pomoc.
 
25% zużycia procka? Co robiłeś gdy wykonałeś tego screena?
Wejdź jeszcze w "Szczegóły" i porób mi screeny tak, bym widział wszystkie procesy na liście. Może jak wywalimy kilka niepotrzebnych procesów to uda się rozwiązać problem.

Co do ustawień - jeśli w CS:GO masz zamiar skupić się na strzelaniu zamiast na podziwianiu grafiki, to skusiłbym się o obniżenie wszystkiego na minimum. Nieważne że masz peceta, który jest w stanie udźwignąć tą grę na wyższych detalach, ale więcej FPS nigdy nie zaszkodzi :)
 
25% zużycia procka? Co robiłeś gdy wykonałeś tego screena?
Wejdź jeszcze w "Szczegóły" i porób mi screeny tak, bym widział wszystkie procesy na liście. Może jak wywalimy kilka niepotrzebnych procesów to uda się rozwiązać problem.

Co do ustawień - jeśli w CS:GO masz zamiar skupić się na strzelaniu zamiast na podziwianiu grafiki, to skusiłbym się o obniżenie wszystkiego na minimum. Nieważne że masz peceta, który jest w stanie udźwignąć tą grę na wyższych detalach, ale więcej FPS nigdy nie zaszkodzi :)
Ok to gdzieś o 17:00 będzie screen z szczegółów.
--- Post updated ---
25% zużycia procka? Co robiłeś gdy wykonałeś tego screena?
Wejdź jeszcze w "Szczegóły" i porób mi screeny tak, bym widział wszystkie procesy na liście. Może jak wywalimy kilka niepotrzebnych procesów to uda się rozwiązać problem.

Co do ustawień - jeśli w CS:GO masz zamiar skupić się na strzelaniu zamiast na podziwianiu grafiki, to skusiłbym się o obniżenie wszystkiego na minimum. Nieważne że masz peceta, który jest w stanie udźwignąć tą grę na wyższych detalach, ale więcej FPS nigdy nie zaszkodzi :)
Ustawiłem w cs go na średnie ustawienia graficzne i zagrałem jednego Turka i lagi audio ucichly.
 
Back
Do góry