funko fusion

Strzelanki Dziwne ? :D

  • Thread starter Thread starter baartii
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
B

baartii

Gość
Witajcie !
Muszę się was poradzić. Mianowicie gram w BF3 juz, hmm 2 miesiące i przez 1 miesiąc nie miałem żadnego problemu z grą zero lagów problemów z grafiką nic tego typu. Od czasu zainstalowania antywirusa na laptopa (eset smar security) moja gra wygląda troszkę inaczej. Wbijam na serwer, gram 10min i po 10min gry mam takie coś że jakiś czas mam takie ściny (troche przypomina to klatkowanie) trwa to może 3s i potem jest wszystko dobrze i jest tak co 1-3min. Jak ludzi się pytam i ping to nie usłyszałem jeszcze żebym miał ping wiekszy od 70. Uważam, że komputer mam dobry (procek intel core i5 karta graficzna Nvidia GT525M 1GB, 8 GB ram, W7 64-bitowy nom.), więc nie powinna to być przyczyna komputera oraz internetu ponieważ mam z TP 6mb. Zmieniałem grafike w grze z niskiej na ultra i też nie było różnicy ani poprawy a cały czas gram na średniej.
Takie małe pytanie jak sprawdzić FPS w grze ?
I co możecie mi poradzić w tej sprawie ?
 
Na czas grania spróbuj wyłączyć antywirusa. Jeśli wszystko będzie ok, to znaczy że to jego wina.
FPSy możesz sprawdzić programem Fraps.
 
Mogę Ci poradzić, żebyś zmienił antyvirusa.
Polecam : Norton, Kaspersy Internet Security 2012.
Z nimi nie ma problemu :)
 
Nic nie musisz zmieniać - każdy dodatkowy program np. GG, Skype lub anty-virus spowalnia grę, powyłączaj to i będzie soł gud.

Postrafiam, mihauek z lenkolofuf
 
michau'ek przy słabszych komputerach mają znaczenie włączone programy które wymieniłeś ale przy specyfikacji komputera baartiego nie ma to większego znaczenia.
Odinstaluj sobie antywirusa bo prawdopodobnie robi co 1-3 minuty jakieś "większe" skanowanie. Zainstaluj sobie Avasta, bardzo dobrze działa i nie spowalnia pracy komputera. Gdyby okazało się, że zmiana antywirusa nie wiele dała to możesz zainstalować ccleaner (przeczyść kompa), gamebooster (zamyka niepotrzebne procesy na czas gry) i profilaktycznie sprawdź sterowniki czy masz aktualne.
 
Back
Do góry