funko fusion

Symulatory Działa samobieżne (artyleria)

Witam! w tym temacie chciałbym trochę opowiedzieć o czołgach z grupy dział samobieżnych, dla początkujących i już bardziej zaawansowanych czołgistów.
Działa samobieżne, zwane też jako artyleria to najmniejsza grupa czołgów.
Artyleria wygląda i działa zupełnie inaczej jak inne grupy czołgów, zazwyczaj jest ona powolna, długo ładuje, i nie ma wieży. Zadanie Artylerii to ostrzeliwanie przeciwników z góry tak, aby wspomóc walczące na linii frontu inne czołgi, gra tymi czołgami nie jest prosta, zdarzają się bitwy gdzie zrobimy bardzo dużo obrażeń i pomożemy drużynie, lub mecze gdy nic nie zrobimy i zostaniemy zniszczeni przez czołgi lekkie przeciwnika.
Jeśli chcemy samymi działami samobieżnymi grać i do coś zdobyć to musimy bardzo dobrze znać mapy, czołgi, punkty słabe, no i ogólnie mieć doświadczenie co do tych czołgów. Bo jeśli tego nie posiadamy, a zasiądziemy za artylerią to bardzo możliwe że podczas meczu uprzykrzymy grę kolegom, to jeszcze po bitwie czekają nas straty w związku z amunicją i naprawą. Oto kilka rad dla początkujących graczy którzy planują pograć działem sambieżnym:
1. Po rozpoczęciu bitwy poszukaj jakiś krzaków lub kamieni za którym możesz się schować, ale mieć przestrzał na przeciwnika
2. Nie strzelaj nigdy w przeciwnika który jest blisko naszego sojusznika, zapewne nie trafisz w wroga a w kolegę z drużyny
3. Jak wcześniej mówiłem, artyleria przeładowywuje dosyć sporo, dlatego jeśli nie macie pewności że wasz cel będzie trafiony, to lepiej powstrzymaj się z strzałem.
4. Jeśli zobaczysz że jedzie do ciebie czołg lekki bądź średni, jak najszybciej opóść swoje dotychszasowe miejsce i udaj się tam gdzie będziesz miał się gdzie schować.
Przykładowe Artylerie:
Sexton II

Bishop




Myślę że te kilka porad ułatwi ci grę działem samobieżnym, od mnie to na tyle.
Pozdrawiam, i do usłyszenia w kolejnych tematach​
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Back
Do góry