funko fusion

MOBA [Dyskusja]LoL > WoW > CS

Matti

Administrator GamesBoard.pl
Członek Załogi
Administrator
Co sądzicie o stwierdzeniu, że właśnie LoL wykrada wielu graczy z nawet przeciwnych sobie gałęzi esportu?
Zarówno wielu graczy popularnego CS'a jak i ludzie expiący w WoWie przechodzą coraz częściej na stronę LoL'a.
Nie jestem do końca pewny czemu tak się dzieje ale można domyślić się, że popularność jest najlepszą reklamą dla produktu. Ściślej mówiąc im LoL jest popularniejszy tym więcej osób z ciekawości chce zagrać i większość z nich zostaje.
Ostatnio spotkałem się ze statystykami, że LoL ma 20 mln aktywnych graczy!
 
Re: LoL > WoW > CS

Ja tak sobie myślę że tu chodzi też o jakość gry np. grafika itd.
 
Re: LoL > WoW > CS

Może i bije wszelkie rekordy,
Nawet gdyby w tę grę grało 97% populacji - ja w nią nigdy nie zagram, widziałem gameplay i jak dla mnie za kolorowo, za błyszcząco - moje skromne zdanie ^^

nie wiem o co w niej chodzi, ale gra zapewne wciąga - w takich grach chodzi o rywalizację, przesciganie sie w levelach, itemach i chyba najwazniejsze - handel
 
Re: LoL > WoW > CS

Gra pomimo cukierkowej grafiki ma całkiem mocno rozbudowane konfiguracje postaci. To co robisz w trakcie meczu to jedno a to jak układasz drzewka i runy to drugie. Na pewno dobieranie losowych graczy do teamu i meczy robi swoje. Przeciętnie trzeba z 15 minut poczekać na mixa w cs nie mówiąc już o zbieraniu się na serwer i inne problemy.
 
Re: LoL > WoW > CS

Przepraszam za słownictwo ale pie***icie. Ja w lola zagrałam z ciekawości, gram teraz ale to nie znaczy, że mam przestać grać w CSa bądź w cokolwiek innego. Osobiście w lolu wkurzają mnie lamy, które nie wiedzą o co w tej grze chodzi i mój komp a co za tym idzie 5 minutowe czekanie na rozpoczęcie gry..
PS. zresztą wcześniej pisałam, że przez lola cs mi się popsuł ; c


//edit Mat
 
Re: LoL > WoW > CS

Chyba SC > LoL > WoW > CS. Być może, LoL to gra dobra w którą możemy zagrać wraz z przyjaciółmi w dodatku jest ciągle aktualizowana więc style gry nam się nie znudzą chyba nigdy.
 
Re: LoL > WoW > CS

CS > LOL > WOW

:D

CS ma się nadal świetnie, a LOL jest zupełnie innym typem gry więc nie szedłbym tym tropem.

Na pewno częśc ludzi może się przerzucic ale to jest raczej margines. CS dostarcza zupełnie innego rodzaju typu rozgrywki ;)
 
Re: LoL > WoW > CS

Właśnie, czemu ludzie mieliby się 'przerzucac'? Gra jak gra. Dzisiaj zagram w lola, jutro w csa a pojutrze w minecrafta, zależy na co człowiek ma ochotę i tyle.
No chyba, że mamy do czynienia z nołlajfami co się nie ruszą z przed kompa i naparzają w lola, to co innego ; p
 
Re: LoL > WoW > CS

Bardziej bym powiedział że to Call of Duty nowe i Bfy podbierają troche graczy z Cs'a którzy już swoją grą są znudzeni i szukają czegoś nowego, częśc z nich jednak wraca ;)
 
Re: LoL > WoW > CS

A no fakt, zapomniałam o bf3 <3 To to już bije csa na łeb na szyję : D O jezu te czołgi, choppery OMG <333 !
co jednak nie znaczy, że przestanę grać w csa :>
 
Re: LoL > WoW > CS

Polly nie jaraj się tak bo bf3 Ci nie chodzi xd
Wcale nie wybiegam za daleko mówiąc, że LoL wcina graczy z każdej platformy.
Dużo osób nie szuka 5 minutowej rozrywki a czegoś konkretniejszego gdzie da się założyć fajny team, zagrać coś i powalczyć o nagrody. Riot z tego co się orientowałem nie jest skąpy. Wspierają różne inicjatywy lanowe itd.
O Csie czy tam WoWie nie mogę tego powiedzieć ponieważ:
turnieje w WoWa to tylko blizz organizuje bo ma do tego narzędzia
CS to gra która jest po prostu stara, dzięki temu, że jeszcze się w nią jakieś mistrzostwa odbywają to zipie. Gdyby nie fakt, że mają zamiar wydać Global Ofensive to stwierdziłbym tak samo CS is dead. Nie przez ilość graczy a przez ilość nowości.
Trzeba zauważyć, że Valve samo z siebie nie wydaje niczego do cs'a. Oni tylko zarabiają...
 
Re: LoL > WoW > CS

Nie wiem czy nie chodzi, bo go nie posiadam. Aczkolwiek po wykładach spotykamy się na piwo i bf3 i ciupie nie na swoim kompie ^^
 
Re: LoL > WoW > CS

moje zdanie gra się tak rozsławiła przez to iż ma ciekawy tryb gry silnik gry jest ciekawy, a więc i ludzie grają a grafa dziecięca, jak w komiksie co odpowiada też starszym graczom i ot cały sukces :D
 
Re: LoL > WoW > CS

Matti napisał:
Trzeba zauważyć, że Valve samo z siebie nie wydaje niczego do cs'a. Oni tylko zarabiają...

Z drugiej strony podejrzewam że 90% graczy CS to tzw betony. Ciężko by ich było przekonać do czegoś nowego.

A Global offensive... to jest osobny temat ale mam mieszane uczucia ( może warto taki założyć? :) )
 
Re: LoL > WoW > CS

d3v a strzel jakiś temacik żeby ludzie trochę popluli monitor. Ahhh te fanboye ;d.
Z tymi betonami zgadzam się, może nie do skali tego bo 90% to mimo wszystko za dużo ale jednak do samego zjawiska.
Jakieś 50% na pewno to zatwardziali fanboye. Trzeba pamiętać też o profesjonalnych graczach oni też do tej grupy się kwalifikują... chcą czy nie chcą- muszą.
 
Back
Do góry