funko fusion

MOBA [Dyskusja]League of Legends

  • Thread starter Thread starter Maggie26
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
M

Maggie26

Gość
Kto choć trochę interesuję się nowinkami ze świata e-sportu z pewnością wie, że tytułowy LoL zyskuję sobie ostatnimi czasy coraz to większą rzeszę fanów na całym świecie. Na tym jednak fenomen LoL'a się nie kończy. Już teraz możemy go zobaczyć na większości prestiżowych turniejów takich jak WCG, IEM, Dream Hack i na wielu innych. Należy zaznaczyć, że na DH Summer 2011 do zdobycia jest pokaźna sumka 100 tysięcy dolarów. Tak więc chętnych nie brakuje. Popularność gry stała się również jej małą bolączką. Europejskie servery nie są w stanie wytrzymać tak dużej ilości graczy, co za tym idzie w kolejce nie raz będziemy musieli poczekać nawet dwie godziny.

Czym właściwie jest League of Legends ?

W skrócie jest to strategiczna sieciówka, w której wybieramy bohatera, którym chcemy w danej chwili grać. Jedna strona zostaje rzucona w jeden róg mapy, druga w drugi i rozpoczyna się walka, która w głównej mierze polega na początkowym zabiciu jak największej ilości wrogów by zyskać odpowiedni poziom. Potem natomiast należy się zająć niszczeniem wrogich turretów a na samym końcu zniszczeniem nexusa. Należy nadmienić, że to właśnie zgrany team liczy się w LoL'u najbardziej. W grze zdobywamy poziomy oraz punkty, za która możemy kupować nowych bohaterów bądź ulepszać tych, których już posiadamy. Mamy możliwość gry z botami jednak nie sprawia to takiej satysfakcji z gry co zabawa z inteligentnym przeciwnikiem. Gwarantuję, że jeśli ktoś lubi tego typu gry to spędzi przy tym tytule naprawdę wiele godzin nie nudząc się ani chwili.

Oczywiście gra jest do pobrania całkowicie za darmo z oficjalnej strony.
 
Re: League of Legends

Nie martw sie mateuszku, duzo osob na lvlach 1-5 to sa osoby ktore roba konta na refer linki xd Poduczymy cie jutro i bedziesz wymiatac :D

Btw. Dobrze by było, gdybyśmy podali gdzieś swoje nicki i grali sobie razem w graonie gb? Moj nick to Abadum. mati czekam na twoj ;s
 
Re: League of Legends

I tak DotA bije na głowę tą nędzną podróbkę, a niedługo Valve ma wypuścić samodzielną grę na silniku Source. Nie mogę się doczekać!
 
Re: League of Legends

chodzi ci o Dota 2 ? Nikt przy zdrowych zmysłach w to grać nie będzie. DoTa i LoL to gry darmowe. Co do LoLa grałeś w ogóle, że tak sądzisz ? Z początku też śmiałem się z tej gry widząc gameplay'e i opinie. Zresztą nie jest to żadna podróbka, różni się bardzo od doty. Poza tym niedługo ma wyjść LoL Dominion - całkiem nowa mapa.
 
Re: League of Legends

Powiedzmy, że nie grałem, ale patrzyłem. Od razu podkreślam, że to jest moja opinia i nie ma na celu nikogo urazić.
 
Back
Do góry