funko fusion

MOBA [Dyskusja]League of Legends

Status
Zamknięty.
N

Nietzsche

Gość
Cóż, gry tej pod MMO zaliczyć nie można, a pod FPSy tym bardziej więc zamieszczam tutaj.
Zapewne większość z was już miała styczność z tą grą, ale przyda się parę słów wyjaśnienia dla tych, którzy nie mają o niej pojęcia.

League of Legends to darmowa (oprócz mikropłatności) gra na systemie MOBA. Do dyspozycji mamy sporą ilość championów, które są dodawane co drugi tydzień. Możliwości za dużo nie ma, bo jest to czyste PvP... ale jak wciąga. Krótkim opisem nic nie wskóram, dlatego polecam obejrzeć jakiś gameplay na YT, lub po prostu ściągnąć i zagrać. Pobrać można stąd:
http://www.leagueoflegends.com
I również tam robimy konto.

Ja osobiście gram już od kilku miesięcy na kliencie US. A nie gram na EU ze względu na to, że większość moich znajomych zaczęła na US i z tego co słyszałem EU ma sporo lagów i problemów z launcherem. Mój nick w grze to Snec, więc jeżeli jest ktoś chętny do wspólnej gry, to zapraszać do znajomych.
 
Re: League of Legends

Również gram na US, ale nie za dużo, po prostu długo już w to gram i się nudzi.

Dla ciekawych dodam, że League of Legends powstał przez twórców doty (ums w wc3), ponieważ w Warcrafcie nie dało się zrobić takiej grafiki, skilów itd.
 
Re: League of Legends

Również bardzo mało gram ostatnio. Brak czasu jest głównym powodem, ale gra rzeczywiście zaczyna się powoli nudzić, co nie zmienia faktu, że przynajmniej raz w tygodniu muszę zagrać. No i warto wspomnieć, że prawdopodobnie w lipcu wejdzie nowy silnik graficzny oraz nowa mapa Magma Chamber. Jestem ciekaw co z tego wyjdzie, bo to wielki krok naprzód dla Riotu.
 
Status
Zamknięty.
Back
Do góry