funko fusion

RPG Dwuręczna vs. Dwie jednoręczne

R

Rastagracz

Gość
Cześć! Mam do Was pytanie. Kim lepiej sobie pykać? We wtorek, środę, czwartek jest wolne (powodzenia 3-cio gimnazjaliści) i mam zamiar pograć sobie troszkę dłużej w Skyrima.

I rodzi się pytanie, na razie gram dwuręczną bronią i jest w miarę ok ale nie satysfakcjonuje mnie to ;d Mam na razie mały poziom, a oglądam filmy na YT i fajnie ciachają dwoma mieczami :)

Jak jest lepiej na większym poziomie?
Na marginesie spytam do graczy profesjonalnych: Nordem ciężka zbroja czy lekka?


Pozdrawiam!
 
Co do broni to dla mnie lepiej dwie jednoręczne gdyż dla mnie są szybsze niż jedna dwuręka.
 
Dwuręczna ma umiejętność obcinania głów ( w ten sposób można pokonać silnego przeciwnika 1 ciosem ). Jednoręczną fajnie zabija się z ukrycia. 2x jednoręczna = szybkie i silne ataki.
Polecam dwuręczną, ale inne też są dobre.

Na marginesie spytam do graczy profesjonalnych: Nordem ciężka zbroja czy lekka?

Ciężka zdecydowanie. Wcześniej nosiłem zbroję płytową, ale teraz mam zbroję słowika ( lekka i troszeczkę słabsza od płytowej ).
 
No dobrze, dzięki Wam.

A możecie ocenić mój komputer (bo troszkę zacina a mnie to dziwi) czy spokojnie powinno działać na średnich?
Bardzo bym był wdzięczmy.


Intel(R) Core(TM) i3-2100 CPU @ 3.10GHz 3.10GHz (4 rdzenie)
Ram: 4,00GB
64-bitowy system operacyjny
karta graficzna: ATI Radeon HD 5670
 
Mam lapka z prawie identycznym sprzętem. Gra śmiga na ultra (tylko cienie musiałem na średnie ustawić). Jeżeli ogólnie na średnich gra Ci się przycina, to coś jest nie tak.
 
No to nie mam pojęcia.. Spróbuję usunąć jakieś stare gry i dam znać ;)

EDIT: Dodam że GTA IV też mi bardzo muliło, przy takim sprzęcie może działać? Coś jest nie tak.
 
Właśnie pobrałem program CCleaner i poszperam.

PS: A z tym GTA to też powinno mi działać? Grałem na minimalnych i tak zacinało że nie dało rady.
 
Na minimalnych się zacinało ? No to faktycznie coś jest nie tak. Karta graficzna i procek kiedy zostały kupione?
ps. U mnie GTA IV chodzi na very high ( tylko cienie na high mam ustawione ).
 
Wiesz co, w maju 2011.. Na początku było ok, teraz brat coś zapchał i tak jest. Nie wiem, może bym się podjął sam formata? A Ty ogarniasz te czyszczenia że tak powiem? ;d Moglibyśmy się jakoś skontaktować, albo tutaj mi pomóż jak to zrobić :( Ja jestem zielony a denerwuje mnie to.

PS: CCleaner mi nie pomógł..

EDIT: Użycie procesora mam 13-19%, a pamięci fizycznej 1.84 GB (w menadżerze sprawdzam).
 
Nie ma co pierniczyć, miażdżąca kombinacja to Buława i Tarcza. Rozwijając drzewka tych umiejętności nic nie stanie ci n a drodze ^^
 
Dzięki za pomoc, ale z tak zacinającym się komputerem nie jest tak fajnie grać :/ Wiesz może co może być tego przyczyną?
 
Zdecydowanie bronie jednoręczne. Może zadają nieco mniejsze obrażenia, niż bronie dwuręczne, ale za to są szybsze i wymagają mniejszej siły fizycznej.
 
Ja walczę dwoma jednoręcznymi ^^ zalety to szybkość oraz fajne połączenia - np. jak kliknę na raz LT i RT (Na padzie do x'a) , to robi fajny obrót i cios. :P dużo mi to zjada kondychy ale daje rade. Jeszcze obrażenia jednej łączą się z drugą. Ja mam w sumie obrażenia chyba 38. Jeszcze opanować krzyki i jest po gościu :D
 
Back
Do góry