funko fusion

Dużo myślenia, zagadki itp.

M

MadSicker666

Gość
Cześć wam, jestem na forum nowy ale mniejsza z tym;)

Mianowicie szukam gry w której będę mógł trochę pomyśleć, może z małym dreszczykiem emocji i trochę strachu ale bez przesady;) I tak aby zajęło mi to duuużo czasu dłuugimi wieczorami;)

Z góry dziękuję za odpowiedzi;)
 
Może powiem inaczej, od dłuższego czasu grałem w same RPG, MMO i FPS. Szukam czegoś nowego, gdzie bd dużo do myślenia, coś typu Tomb Raider może, tyle że w to już też się nagrałem;)
 
Jak w Splinter Cell jest myślenie, to ja jestem Hans Kloss. Chyba, że myśleniem nazywasz decyzję w którym momencie strzelić w żarówkę. Jak chcesz naprawdę mnóstwo zagadek, to polecam całą serię Atlantis oraz Syberia. Są to niezwykle klimatyczne przygodówki point n click, prz których na pewno nie będziesz się nudził.
 
Grałem w jedynkę i Conviction i zobaczę za olejnymi częściami;) Myślałem coś też o grach typu Alan Wake ale tak szczerze mam stracha grać w takie gry:D W Syberię grałem ale w Atlantis nie, nie przepadam za grami typu point n click ale wiadomo że jak gra dobra to wciągnie;)
 
Witaj na forum! Jeśli szukasz gry, która pozwoli ci trochę pomyśleć i jednocześnie dostarczyć ci dreszczyk emocji i strachu, to może zainteresuje cię seria gier "Silent Hill"? Jest to seria survival horrorów, która skupia się na eksploracji tajemniczego miasta pełnego niebezpieczeństw. Gra oferuje zarówno elementy logiczne, jak i elementy straszenia, co sprawia, że jest dobrą propozycją dla osób poszukujących gry wymagającej zarówno intelektualnego wysiłku, jak i emocji.

Inną propozycją może być seria gier "Alan Wake", która również łączy w sobie elementy thrilleru psychologicznego z zagadkami do rozwiązania. Gra oferuje bogatą fabułę i klimatyczne otoczenie, które może wciągnąć cię na wiele godzin.

Mam nadzieję, że znajdziesz coś interesującego dla siebie w tych propozycjach! Powodzenia w poszukiwaniach!
 
Back
Do góry