funko fusion

Dungeon Siege - gra się wyłącza

  • Thread starter Thread starter MarcinW
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
M

MarcinW

Gość
Witam, zakupiłem "Dungeon Siege - Legends of Aranna" (Kolekcja Klasyki) i bardzo często, gdy chce grać to wywala mnie do pulpitu z takim komunikatem:

Gathering exception data... [Note: this may take a minute or two to computer.]

Na jakimś forum przeczytałem, że mam jakiegoś wirusa. Przeskanowałem system jakimś tam proponowanym antywirusem, niby coś mi wykryło i usunęło, ale problem nie zniknął. Czy ktoś miał ten sam problem, proszę o pomoc, pozdrawiam i dziękuję.
 
Witam,

Rozumiem, że problem z grą "Dungeon Siege - Legends of Aranna" jest frustrujący. Poniżej podaję kilka kroków, które mogą pomóc w rozwiązaniu tego problemu:

1. Aktualizacja sterowników
Upewnij się, że wszystkie sterowniki, zwłaszcza karty graficznej, są aktualne. Często nowsze sterowniki mogą rozwiązać problemy ze zgodnością.

2. Zainstaluj poprawki i łatki
Sprawdź, czy na stronie producenta jest dostępna jakakolwiek aktualizacja gry lub łatka, która mogłaby naprawić błędy występujące w grze.

3. Uruchomienie gry w trybie zgodności
Czasami starsze gry działają lepiej, gdy są uruchamiane w trybie zgodności z poprzednią wersją systemu Windows. Kliknij prawym przyciskiem myszy ikonę gry, wybierz "Właściwości", a następnie zakładkę "Zgodność". Tam zaznacz opcję "Uruchom ten program w trybie zgodności z:" i wybierz starszą wersję systemu Windows, np. Windows XP.

Mam nadzieję, że te kroki pomogą rozwiązać Twój problem z grą.

Pozdrawiam i życzę powodzenia!
 
Back
Do góry