funko fusion

Dune 2000 - problem z grą przez internet.

  • Thread starter Thread starter Avenn
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
A

Avenn

Gość
Witam!
Zapewne znacie starą grę Dune 2000, która jako strategia bardzo dobrze się prezentuję i do teraz pobija niektóre "gówniane gry".
Jak sami gracze wiedzą w tej grze jest tryb gry multiplayer.Niestety jest takie coś jak "Internet" oraz "Null Modem". Gdy naciskam Internet wchodzi wszystko potem tworzę grę i jakiś błąd przy tworzeniu.Dla całego ciągu historii trzeba dodać, że mam dwa kompy i chciałem pograć z bratem lecz u niego w ogóle nic nie wchodzi (kicka-wyrzuca przy naciśnięciu "Internet"). Bardziej w tym momencie zastanawia mnie opcja "Null Modem", tu jest odwrotnie.Mój brat na drugim kompie wchodzi na to i ma Port 1,2,3 wbija i już tam można wszystko ogarnąć do gry.Niestety u mnie przy naciśnięciu opcji "Null Modem" wyskakuje pusta ramka tylko z "Join","new" oraz "cancel".Portów brak co jest odwrotnością na drugim kompie...Główne pytanie polega na tym,aby wyjaśnić gdzie ja mam te porty i jak to ogarnąć, żeby zagrać w dwóch.Można dodać, że mam router i z niego korzystam na cały dom.Nie przyjmuję opcji z Hamachi jeśli w ogóle taka jest.Jak już to wytłumaczenie wszystkiego krok po kroku.Z góry dziękuję.
Rada:Czytaj wszystko i nie spamuj jak tej gry nawet nie znasz.
Pozdro i liczę na szybkie i mądre odpowiedzi.
 
Nie orientuję się jak wygląda ustawianie rozgrywki w tą grę lecz możecie spróbować ściągnąć obaj program hamachi. On po skonfigurowaniu najprawdopodobniej sprawi, że będziecie wzajemnie się wykrywali. Ale to taka luźna myśl bo nie mam lepszego pomysłu.
 
Back
Do góry