funko fusion

Problem DuckGame się zawiesza

K

Krzyniu

Gość
Witam,
mam problem z grą DuckGame. Zdarza jej się w losowych momentach zawieszać - obraz i dźwięk się urywa, a ja mogę patrzyć na ostatnią scenę dopóki gra cudownie nie zacznie działać. Nie ma żadnej reguły - zawiesza się w losowych momentach na losową ilość czasu, czasem kilka sekund, czasem minut. Dodam, że w tym czasie komputer działa sprawnie - w tle mogę nadal np. gadać na Skypie. No i zazwyczaj po tym, jak już się "odwiesi", w przypadku gry multiplayer dostaję informację że host się rozłączył (tak naprawdę mnie wyrzuca).
Aktualnie mam Windowsa 8.1, ale, gdy miałem kiedyś Siódemkę, problem był ten sam, co ciekawe tylko na moim komputerze. Dwaj znajomi, którzy pobrali tę grę z tej samej strony co ja, nie mają tych dziwnych ścinek (jeden ma 7, drugi 10).
Wie ktoś coś? :I
Pozdrawiam!
 
Podaj dokładniejszą specyfikację komputera (CPU,GPU,RAM,Zasilacz)

Może po prostu nie spełniasz wymagań sprzętowych i dlatego gra Ci się zawiesza?

Próbowałeś go czymś czyścić, np. CCLeanerem bądź innym programem?
 
Uwielbiam takie odpowiedzi.
Dobra, kompa przeskanuję, ale nie namawiajcie mnie do niepotrzebnych wydatków...
 
Niepotrzebny wydatek? Rozumiem, że w grę również grasz niepotrzebnie?
Nie rozumiem tego. Jeśli cieszysz się z gry, to wesprzyj twórców i ją kup. Poza tym, nigdy nie wiadomo w co się pakujesz biorąc cracki z internetu, nigdy nie wiesz czy taki crack nie zostawi w systemie czegoś "gratis". No i nie masz gwarancji, czy taka gra w ogóle ci zadziała ;)
 
Wielkie dzięki, Redux, za lekcję moralności.
Emm... Nie, nie znalazłem żadnego syfu. W zasadzie mam tę grę od kilku lat i nigdy nie było z nią problemów - oprócz tych dziwnych zawiasów. Masz pomysł jak się ich pozbyć? Może jakieś logi czegoś wrzucić?
 
Cześć,

Rozumiem, że masz problem z losowymi zawieszeniami w grze DuckGame. Spróbuję pomóc!

Kilka możliwych przyczyn problemu oraz rozwiązania:

1. Sterowniki Karty Graficznej:
Upewnij się, że masz najnowsze sterowniki do karty graficznej. Czasami problemy z grami mogą być spowodowane przestarzałymi lub niewłaściwymi wersjami sterowników.

2. Optymalizacja Systemu:
DuckGame może mieć problemy z kompatybilnością na różne systemy operacyjne. Spróbuj uruchomić grę w trybie zgodności z Windows 7 lub Windows 10:
- Kliknij prawym przyciskiem myszy na ikonę gry.
- Wybierz "Właściwości", a następnie zakładkę "Zgodność".
- Zaznacz "Uruchom ten program w trybie zgodności z" i wybierz np. Windows 7.

3. Problemy z Plikami Gry:
- Jeśli masz grę z platformy Steam, skorzystaj z opcji weryfikacji integralności plików gry:
1. Otwórz bibliotekę Steam.
2. Kliknij prawym przyciskiem myszy na DuckGame i wybierz "Właściwości".
3. Przejdź do zakładki "Pliki lokalne" i wybierz "Sprawdź spójność plików gry".
- Jeśli korzystasz z innej platformy, upewnij się, że wszystkie pliki są poprawnie pobrane i zainstalowane.

Mam nadzieję, że któreś z powyższych rozwiązań pomoże Ci rozwiązać problem z DuckGame. W razie potrzeby daj znać, jak poszło!

Pozdrawiam!
 
Back
Do góry