funko fusion

Driver San Francisco: Driver.exe przestał działać!

  • Thread starter Thread starter WindyElemental
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
W

WindyElemental

Gość
Witam.

Mam następujący problem.
Posiadam oryginalną wersję gry Driver San Francisco. Jest ona zainstalowana na oryginalnym Windowsie 7 Home (64 bit).
Driver pobrał najnowszego patcha (1.40).
Podczas próby uruchomienia gry wyłącza się ona po około 3 sekundach. Na początku ekran robi się czarny (gra próbuje się załadować), jeszcze nic nie zdąży się wczytać i już wyskakuje następujący błąd:

Program Driver.exe przestał działać.
driver.jpg


Przeinstalowywałem już raz grę - nic to nie dało.
Przeglądałem różne fora i usunąłem nawet na chwilę plik "explosion.bik" z katalogu "Common/fmv" (tak jak to radzili przy pirackich wersjach) - to również nie poskutkowało.

Sprzęt spełnia wymagania minimalne.
Oto konfiguracja:
- Intel Core i5 2500K (3,3 GHz)
- Asus Nvida GeForce GTX 550 Ti 1GB
- 8 GB Kingston HyperX 1600 MHz

Zainstalowałem DirectX z płyty oraz najnowsze sterowniki do karty graficznej ze strony producenta.

Dodam jeszcze, że grałem w grę przed miesiącem, wtedy chodziła ona na moim starym komputerze z Windowsem XP Home (32 bit), Intel Core 2 Duo 1.8 GHz, Radeon HD 4570 512 MB.
Jednak to chyba nie ma znaczenia? Przecież licencja nie jest przypisana do komputera. Używam także tego samego konta online, do którego przypisany jest już klucz z pudełka od Drivera (nowego założyć nie mogę, ponieważ klucz został już wykorzystany).
Na starym komputerze grę odinstalowałem.

Ma ktoś pomysł na to, co mogę jeszcze zrobić?

Pozdrawiam.
 
Mam service pack 1.
Wczoraj (21.02) wyszły nowe sterowniki od Nvida dla mojej karty graficznej!
Pobrałem je i.. teraz gra się uruchamia. ;)

Pozdrawiam!
 
Status
Zamknięty.
Back
Do góry