funko fusion

Dosyć stara gra fps

K

Kaitaye

Gość
Poszukuję dość starej gry fps. 3d, każdy bodajże poziom zaczynaliśmy od skoku na spadochronie na wyspę, na której (chyba) czekali już na nas wrogowie. W trakcie opadania mogliśmy sterować lotem. Gra była brytalnie prosta, bez większych bajerów czy cudnej grafy. Pamiętam, że gdy odpływaliśmy (odchodziliśmy) dość daleko od wyspy, to wrogowie czasem podążali za nami i topili się ( :twisted: ). Wyspy bez szału, czasem chyba stał na nich nawet jakiś budynek. Z każdym poziomem wrogów było więcej. Nie jestem pewny, ale gra była dodana do jakiegoś czasopisma jako freeware (komputer świat?).
Za pomoc stokrotne dzięki :D
 
Re: Odp: Dosyć stara gra fps

Gralem w to, i szczerze nie pamietam jaki miala tytul i w sumie dobrze :)

Wysłane z Samsunga Galaxy GT-I5510
 
Odświeżam.

ToRRent, skoro pamiętasz trochę tą grę, mógłbyś podać par szczegółów, o których ja mogłem zapomnieć ;)
 
Czy gra o której mówisz to przypadkiem "Codename Eagle"? Jest to gra FPS, gdzie na każdym poziomie zaczynasz od skoku ze spadochronem na wyspę pełną wrogów. Gra ta miała proste grafiki 3D i czasem może zawierać budynki. Jeśli to jest gra, której szukasz, będzie mi bardzo miło, jeśli potwierdzisz to. Jeśli nie - proszę o więcej szczegółów, postaram się pomóc jak najlepiej mogę!
 
Back
Do góry