funko fusion

Akcja Dokończamy grę przygodowa, zręcznościowa gra akcji

C

crabby team

Gość
Witam

Zebrałem team, zrobiliśmy grę i chcemy ją pokazać większej grupie ludzi. Wystawiliśmy na steama pod głosowanie ludzi. Przy okazji jeśli uznacie, że gra jest w porządku to prosiłbym o głos. Każdy głos widzimy i jesteśmy za niego wdzięczni.
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=874735985

Produkcja gry to pasmo opóźnień, bóli i rozczarowań. Nie będę więc o tym pisał.

Żeby nie robić kolejnej strzelanki czy platformówki, zdecydowaliśmy się na klasyki: Pac-Man czy też Go Dizzy Go. Oczywiście jest to tylko ukierunkowanie bo gra ewoluowała w różne strony. Jako że sam kiedyś szukałem gier w które pograć można z dziewczyną, zdecydowaliśmy, że będzie to właśnie gra dla dwojga.

Po co tu jestem?
Jesteśmy na etapie kończenia gry i ciężko jest wypatrzeć co jest do poprawki, gdy człowiek miesiącami wgapiał się ciągle w to samo. Mamy w planach grzebanie w grze jeszcze przez miesiąc a znając życie przez dwa miesiące. Możemy więc coś zmienić lub poprawić. I tu moja prośba, jeśli zauważycie coś co koniecznie trzeba zmienić lub fajnie jeśli by coś doszło... - wszelkie sugestie, uwagi i pochwały :) mile widziane.
Uprzedzam posty typu: 'całość do wymiany, polepszyć wszystko'. Zawsze może być lepiej i podnosić poziom w nieskończoność.

Aktualnie strona www jest w tworzeniu. (gra nie jest w sprzedaży więc mam nadzieję że władze forum mnie nie zablokują).

Run Crabby Run na facebooku !
https://www.facebook.com/runcrabbyrun/?fref=ts
W razie czego link będę aktualizował.

run.gif


Zastanawiamy się nad zrobieniem wersji demonstracyjnej.
Odpowiem na wszelkie pytania.
 
Spokojnie. Dobry dział, miejsce więc wszystko z twoim tematem jest ok.
Co do gry to niestety mało nam przedstawiłeś więc nie wiemy za bardzo co można dodać a co zmienić.
Fajnie byłoby gdyby powstał jakiś filmik na Yt albo właśnie wersja demo :)
Projekt fajny, dobrze że coraz więcej ludzi tworzy coś swojego
Powodzenia
 
Podałem link do facebooka i do Steama. Jest tam kilka screenów, dwa trailery (w jednym jest minuta gameplayu) i sporo informacji.
 
Jest możliwość grania na jedną osobę lub w parze na jednej klawiaturze lub na padach. Aktualnie zbieramy głosy, by zobaczyć czy ludzie są zainteresowani.
 
Back
Do góry