funko fusion

Hack'n'slash Dobre jakieś?

Jako ostry fan h'n's pytam:

Najlepszy waszym zdaniem, oraz dlaczego akurat ten. Wydaje mi się, że mój PC nie zadławi się starszym produktem, więc pytam.

W moim serduszku na dzień dzisiejszy: Torchlight 2, Diablo 3.
 
Diablo 3 ze względu na sentyment do serii ale PoE jednak dużo bardziej się rozbudowało w ostatnim czasie. Gdybym zaczynał przygodę z HnS to wybrałbym chyba PoE na ten moment. Liczę na to, że na najbliższym Blizzconie zostanie przedstawiona nowa część Diablo :)
 
Diablo 3 ze względu na sentyment do serii ale PoE jednak dużo bardziej się rozbudowało w ostatnim czasie. Gdybym zaczynał przygodę z HnS to wybrałbym chyba PoE na ten moment. Liczę na to, że na najbliższym Blizzconie zostanie przedstawiona nowa część Diablo :)

Co sądzisz o Torchlight 1 oraz 2? Miałeś może styczność, wpadło Ci coś do ucha lub głowy odnośnie tego tytułu, lub grałeś? Ostatnimi czasy sporo katowałem.
 
Nie zagrałem. Widziałem kilka screenów ale nie mam ochoty ruszać niczego oprócz D4 ;P

Ciekawe jakie wymagania względem 4. Ogólnie to obawiam się, że niedługo bez dobrego PC czasami ominą mnie na prawdę spoko tytuły. Jeżeli chodzi jeszcze o h'n's czemu taka mała pula gier? W sumie to tylko jedna.. Czemu AŻ tylko jedna?
 
Ciekawe jakie wymagania względem 4. Ogólnie to obawiam się, że niedługo bez dobrego PC czasami ominą mnie na prawdę spoko tytuły. Jeżeli chodzi jeszcze o h'n's czemu taka mała pula gier? W sumie to tylko jedna.. Czemu AŻ tylko jedna?
HnS to raczej mały rynek. Wydaje mi się że przyszłość takich gier bardziej należy do rynku mobilnego niż PC. Zobaczymy jak pójdzie z Diablo Immortal.
 
Back
Do góry