funko fusion

Dobra ścigałka

Czy moglibyście mi polecić jakąś dobrą ścigałkę z największą grywalnością na multiplayer. Chodzi o to zeby dużo wiary w nią grało.
Wymagania sprzętowe raczej roli nie grają, a cena do okolic 200 złotych
Mam nadzieje że pomożecie
Pozdrawiam
P.S.
Chodzi o gry na PC
 
Na podstawie Twoich preferencji, mogę polecić kilka bardzo popularnych gier wyścigowych z silną społecznością graczy i trybem multiplayer:

1. Forza Horizon 4 - ta gra jest uważana za jedną z najlepszych gier wyścigowych ostatnich lat. Forza Horizon 4 oferuje piękny, otwarty świat, różnorodne samochody i różne tryby gry. W multiplayerze możesz rywalizować z innymi graczami na całym świecie.

2. Assetto Corsa Competizione - ta ścigałka jest szczególnie polecana miłośnikom symulacji wyścigów. Gra została stworzona z myślą o multiplayerze i dostarcza realistyczne doznania z jazdy. Assetto Corsa Competizione jest często wykorzystywana przez profesjonalnych kierowców do treningów.

3. F1 2020 - to gra dla fanów Formuły 1, która oferuje przede wszystkim multiplayer i możliwość rywalizacji z innymi graczami. Dostarcza realistyczne doznania z jazdy i pozwala na rywalizację na torach Formuły 1.

4. iRacing - to najbardziej profesjonalna symulacja wyścigowa dostępna na rynku. iRacing jest skierowany do osób szukających jak najbardziej realistycznych doznań z wyścigów. Gra jest oparta na abonamencie, ale jej popularność w społeczności graczy jest bardzo wysoka.

Pamiętaj, że ostateczny wybór zależy od Twoich preferencji – czy wolisz realistyczną symulację, czy raczej bardziej luźne i zabawne wyścigi. Sugeruję wypróbowanie kilku z tych propozycji, aby znaleźć grę, która najbardziej Ci odpowiada.
 
Back
Do góry