funko fusion

Strzelanki [DLC] BF Hardline - Betrayal + Gun Bench

  • Thread starter Thread starter Ephixi4
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
E

Ephixi4

Gość
rendition1.img.jpg


Gracze premium mogli cieszyć się piątym dodatkiem do BF Hardline już od 1 marca, natomiast dla reszty wyjdzie on 15 marca 2016 r.

Betrayal DLC
  • Dodatek Betrayal zawiera nowe: 13 broni, 4 mapy, 2 pojazdy oraz 5 gadżetów.
  • Gracze nie posiadający DLC dostaną także, za darmo, dodatkowe bronie.
  • DLC pozwala także na szczegółową modyfikację broni, mundurów oraz pojazdów.

Więcej informacji oraz szczegółów znajdziecie na stronie wiki.
Więcej info x2.

Gun Bench

Dostępny dla posiadaczy dodatku Betrayal i graczy premium.
Dostępny z menu głównego na konsolach i z menu ekwipunku na PC.
Pozwala graczom na modyfikowanie do pięciu broni.

Modyfikować można:
  • kolory oraz wzory celowników
  • kolory i wzory kamuflaży
  • wygląd broni (nowa, używana, zniszczona - trochę jak w CSGO tylko sam o tym decydujesz)
  • licznik zadanych przeciwnikowi obrażeń

Gun Bench posiada także strzelnicę, która pozwala na przetestowanie nowych kombinacji.

Wszystkie zmiany są czysto kosmetyczne i teoretycznie w żaden sposób nie dają korzyści nad innymi graczami. Gracze mogą wyłączyć modyfikację z menu Gun Bench'a aby ich postać jak i postacie przeciwników oraz bronie pokazywane były w podstawowej kolorystyce.

Więcej informacji znajdziecie na stronie wiki.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Przyznam szczerze, że jestem zaskoczony jaką troską został objęty Hardline. Jest to jedna z najgorszych odsłon BF i jedynym wytłumaczeniem dla mnie jest po prostu kiepski zarobek.
Większość BFów traci wsparcie kilka/kilkanaście tygodni po premierze ;D
 
Pracuje nad nim oddzielny zespół, więc dobrze, że dalej go rozwijają. Jest też po części takim polem testowym i mam nadzieję, że np Gun Bench zostanie dodany do nowego BFa.

I ja dalej będę się trzymał, że jest dobry. :P
Fanom klasycznego BFa nie pasuje ta odmienność i mam wrażenie, że niepotrzebnie starają się go porównać do pozostałych części z serii.
 
Jak za jakieś dwa miesiące będę już wolny to chętnie umówię się na jakieś wspólne granie ;)

Wyjdzie już nowy BF, Hardline będzie tańszy.. Życie jak w Madrycie.
 
Back
Do góry