funko fusion

Survival Dlaczego ? Srajkarft Hejterzy...

Status
Zamknięty.
Więc tak dziś chciałbym przedstawić małą prezentację dla tych co obrażają minecraft, zacznijmy od tego wszyscy na jb którzy grają w team fortress 2 ktoś wbije z nickiem np. xCreepcio, od razu zaczynają mówić że to dziecko minecraft.
Bezsens dlaczego to robią, może nie przepadają za grą ale powinni tego nie robić dlatego że tak samo by było jak by obrażali tf2 np. 'Sraj Fortress 2' Minecraft wyzywają od Srajkraftów, nie zwracam wam honoru zwłaszcza admini tak mówią, naprawdę ich zachowanie mnie dobija, dlatego już nie gram na jb, naprawdę którzy tak mówią, na początek zagrajcie, potem oceniajcie jeżeli wam gra się nie podoba nie musicie od razu jej obrażać.
minecraft-cover.jpg
 
Sam Minecraft jest bardzo dobrą grą z dużym potencjałem. To gracze, którzy najczęsciej są w przedziale wiekowym 8-14 tworzą taką atmosferę, przez którą Minecraft jest tak źle postrzegany.
 
Obrażanie graczy jakiejkolwiek gry jest w sumie idiotyczne. To, że ktoś preferuje budowanie domków z klocków a nie strzelanie z kolorowych spluw nie oznacza, że jest gorszy. Fakt, że gracze minecrafta to w większości dzieci. Duża część z nich raczej nie grzeszy rozumem jednak dalej to są gracze i powinno się ich szanować... ewentualnie karać tych którzy sprawiają, że dany stereotyp się utrwala.
Zachowania adminów jb powinny zostać nagrodzone odpowiednio degradacjami a w najpoważniejszym przypadku banem. Na GB chodzi o to aby każdy gracz czuł się dobrze i mógł znaleźć swoje miejsce w sieci gdzie miło spędzi czas.
 
No kurde Matti nic dodać nic ująć... D:
Minecraft. Gra z potencjałem po jakimś czasie (i przez poziom "społeczności") jest uwielbiana i znienawidzona przez graczy.
Ja nie gram zbytnio w tą grę, lecz sam byłem jej napaleńcem. Na szczęście nie wiedziałem co to gra wieloosobowa i często lubiłem sobie siedzieć w jakiejś jaskini lub zbudować ruinę jakiegoś domku (wiadomo taki survival) i odbudować go na nowo. c:
Do gry jestem neutralnie nastawiony, grałem w nią lecz społeczność jak i to co teraz się dzieje (Microsoft kupił Mojang - twórców gry) będzie chyba nawet dla tej społeczności znienawidzoną grą.
 
Wyżej macie doskonały przykład, dlaczego taka a nie inna opinia utworzyła się na temat tej gry. Sama rozgrywka może i w jakiś sposób pobudza kreatywność, bo to takie wirtualne klocki lego, ale jak już tutaj wiele osób wspomniało społeczność tej gry jest zatrważająco głupia.
Przykład podobnego postrzegania danej społeczności można zauważyć na sposobie odnoszenia się do ludzi z gimnazjum.
 
Obrażają tą gre najczęściej CI którzy w nią nie grali i nie mają pojęcia o niej... Takie typowe nubki nie ma sie co przejmować nimi :P
 
Hmm... Przyznam się szczerze - kiedyś sporo grywałem w MC, jednak teraz za tą grą nie przepadam. Nie za graczami, a za samą grą. Od kiedy zaczęli dodawać coraz więcej kombinacji, udziwnień, coraz mniej ta gra mnie interesowała.
Co do nie przepadania za graczami - zauważcie kilka prostych spraw. Zobaczcie:
1. Ile osób korzysta z hacków, oszustw na serwerach? Praktycznie na serwerach "dla piratów" siedzi znacząca większość graczy, a tam do gry zniechęca ilość osób oszukujących...
2. Serwery TS serwerów minecraft "dla piratów" są zazwyczaj opanowane przez wrzeszczące dzieciaki. Nie da się tego inaczej ująć.
3. Mania MC na Youtube... Na prawdę zniósłbym każdą grę na YT... Ale Minecraft? Na YT MC ma tyle filmów, i gdyby były to normalne filmiki, wszystko byłoby ok. Jednak znowu - większość mniejszych letsplayerów minecraftowych to dzieciaki drące się do marnej jakości mikrofoniku, grające na piratach... I szczerze - jedyną znośną dla mnie osobą nagrwającą na YT MC jest JJayJoker oraz SKKF. Nic ponad to.

Nie dziwie więc się z prostego rozumowania większości "hejterów" gry. Dla nich MC=tona dzieciaków, cheaterów i tona wrzasku na TSie, tona wrzasków na YT, tona śmieciowych komentarzy pod filmami ciekawszych osób "wbij na mój kanał, nagrwam MC..."

Moja przygoda z MC zakończyła się po poszukiwaniach ciekawego serwera, gdy wszędzie gdzie szukałem były oszustwa, cheaty... Takie serwery zniechęcają graczy do samej gry.

I nie popieram osobiście hejtowania żadnej z gier. Ale w pełni rozumiem dlaczego tak się dzieje... I gdyby MC od samego początku miał lepsze zabezpieczenia przeciw piratom - może nikomu ta gra by nie przeszkadzała. Kto by przecież chciał wyrzucić w błoto 100zł?
 
Status
Zamknięty.
Back
Do góry