funko fusion

Survival Dlaczego ludzie cheatuja?

Status
Zamknięty.

AMEBA

Siema, siema siema Jestem MŚ.Szkelet
Czesc!
Chciałbym was zapytać dlaczego ludzie ściągają niedozwolone modyfikacje i cheatuja?
Dla mnie powód jest prosty, aby ułatwić sobie gre, a utrudnić to innym, denerwowac innych z powodu, że są słabsi w PVP bo jak wiadomo cheater ma zawsze większe szansę na wygrana niż jego przeciwnik.
A co wy sadzicie? Napiszcie w komentarzach.
 
Żeby nie męczyć się zbytnio przy zdobywaniu itów. Te osoby zwykle są egoistami, albo 9 - latkami, które nie potrafią klikać szybko lpm bez pomocy np. makra.
 
Moim zdaniem oni czerpią satysfakcję z wygranej, zamiast z gry. Nie ważne w jaki sposób liczy się wygrana.
 
Ja osobiście cheatuje na serwerach p2w w metinie, na których gracze dzielą się na 3 grupy : ludzie z hajsem(overpowered itemy,? hajsu) / cheaterzy (średnia ilość hajsu, średnie itemy) / ludzie bez hajsu (mało hajsu, mało wszystkiego). Ale żeby cheatować na normalnych serverach, na których jestem w stanie cokolwiek osiągnąć bez używania cheatów, to owszem, jestem temu przeciwny
 
Moim zdaniem ludzie cheatują, bo są tak jak powiedziałeś słabsi w pvp. Nie rozumiem takich ludzi, ponieważ gdy sie używa tego typu modyfikacji nie ma żadnej zabawy z Minecrafta.
 
Ludzi cheatujących można na spokojnie podzielić na kilka grup:
1. Trolle - ludzie chcący potrollować, podenerwować pozostałych. Zazwyczaj po banie starają się wrócić na serwer, by dalej denerwować. Korzystają w tym celu z dziesiątek VPNów.
2. Reklamiarze - ludzie chcący zareklamować swój serwer w danej grze, mówiąc jednocześnie o słabych zabezpieczeniach antycheatowych danego serwera, na którym jest.
3. Słabi gracze - ludzie, którym gra po prostu nie idzie. Starają się z całych sił, jednak wprawny gracz niszczy ich zanim go dojrzą. Dzięki cheatom te osoby chcą pokazać, że jednak umieją grać... Póki nie zostaną wykryte oszustwa...
4. Gracze chcący zniszczyć dany serwer - czasami bywa, że zbiera się grupa graczy, według których właściciel serwera potraktował ich źle. Chcą się zemścić - przez co cheatując totalnie psują rozgrywkę innym graczom. Potem idzie to lawinowo. Cheaterzy = nie chce mi się grać na danym serwerze = szukam innego serwera = brak graczy na serwerze atakowanym przez cheaterów = sukces oszustów...
5. Bo umieją - chcą pokazać, że robią to, co potrafią, co wiedzą jak wykorzystać. Ciężcy do wykrycia dla administratora. Popisują się między kolegami "jak to oni oszukują admina" etc.

Wnioski wyciągnięte po próbie grania w CS 1.6 z ekipą znajomych z klasy...
 
Moim zdaniem cieszy ich to ,że zdobywają itemy bardzo łatwo są w tym momencie lepsi i mają większą szansę ,że wygrają no chyba ,że ktoś nie umie używać cheatów i zginie :P
 
Zauważcie że większość graczy którzy ściągają cheaty mają mniej niż 12 lat :(, według mnie wystarczy usunąć non-premium i cheaterów będzie mniej o połowę,Chodzi mi tutaj o całego minecrafta...
 
Oszukiwanie w grach jest, moim zdaniem, sposobem na dowartościowanie się. ,,Gracze" ci chcą w (kontrowersyjny co prawda) sposób pokazać, że są wyjątkowi, lepsi od innych. Jest to swoiste dążenie do wybicia się ponad innych i próba zwrócenia na siebie uwagi.
Swoją drogą jest to ciekawy temat na dyskusję o zabarwieniu psychologicznym. :)
 
Myślę iż tacy ludzie chcą poczuć się lepszym od drugiej osoby, sprawia im to po prostu przyjemność ponieważ są w pewnym sensie "lepsi" od innych lecz tak nie jest.
 
W pewnym sensie są lepsi, ale gdy już zginą to się denerwją i wyrzucają monitor przez okno :D
 
Wiesz istnieje jeszcze jeden typ

Czyli cheateży wyszkoleni
Tacy że potrafią latać spamować eventami i szukać glichów aby dostać gm a jak masz gm to se dajesz command i masz op i zniszczyć skąd to wiem to z tego że mam styczność z takimi np ja albo na mojim serwie

PS. Pisze z tele więc mi orto nie poprawia
 
Status
Zamknięty.
Back
Do góry