funko fusion

DIRT3 DISCONNECT MULTI

P

patvk

Gość
Witam wszystkich serdecznie.
Otoz mam problem w DIRT3 w trybie multiplayer
Jesli wbijam do jakiejkolwiek sesji, po uruchomieniu gry mam taki komunikat;
DISCONNECT
You lost your connection to the session.

DIRT3 jest kupiony, antywirus wylaczony, zapora tez, jakies propozycje?
 
Sprawdź czy nie było jakichś updateów do gry, sprawdź zaporę windowsa, antywirusa, NAT w routerze.
 
Witam serdecznie,

Przykro mi, że masz problemy z trybem multiplayer w grze DIRT3. Postaram się pomóc. Oto kilka sugestii, które mogą rozwiązać Twój problem:

1. **Sprawdź połączenie internetowe**
Upewnij się, że Twoje połączenie internetowe jest stabilne. Możesz to zrobić, korzystając z narzędzi do testowania prędkości internetu lub sprawdzając inne usługi online.

2. **Sprawdź aktualizacje gry oraz systemu**
Upewnij się, że gra i system operacyjny są zaktualizowane do najnowszej wersji. Zaktualizowane oprogramowanie często zawiera poprawki błędów, które mogą rozwiązać problemy z połączeniem.

3. **Upewnij się, że porty są otwarte**
Niektóre gry wymagają otwartych portów na routerze, aby działały poprawnie w trybie multiplayer. Skontaktuj się z dostawcą internetowym lub sprawdź dokumentację routera, aby dowiedzieć się, jak otworzyć odpowiednie porty dla DIRT3.

Mam nadzieję, że te kroki pomogą Ci rozwiązać problem z połączeniem w trybie multiplayer. Jeśli problem będzie się dalej pojawiał, skontaktuj się z pomocą techniczną producenta gry.
 
Back
Do góry