funko fusion

Hack'n'slash Diablo III na konsole

D

Dodatek

Gość
Tego jeszcze nie było, ale wszystko dookoła mówi iż jednak tak będzie. Póki co to tylko testy i niechętne wypowiadanie się na ów temat, aczkolwiek głęboko w stajni firmy wszystko aż się gotuje do pracy! Chyba.. Rob Pardo, szef wykonawczy Blizzarda, trochę jednak zechciał powiedzieć :​
W pewnym sensie wciąż eksplorujemy. Mamy wersje gry, które działają [na konsolach]. Mamy nadzieję doprowadzić je na tyle daleko, by stały się oficjalnymi projektami, ale nie jesteśmy gotowi, by wypowiadać się na ten temat, mimo, że wygląda to całkiem nieźle.

Jak widzicie grę w Diablo III na przykładowo konsoli PlayStation3? Czary i ruchy postaci będą do opanowania? A co jeżeli uda się wprowadzić Diablo III na XBOX 360 pod Kinecta? Wtedy to byłoby naprawdę ciekawie!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Nie jestem przekonany czy portowanie D3 na konsole to dobry pomysł. Fakt, że Blizz już przed premierą informował a raczej dawał do zrozumienia, że prowadzone są prace nad wersją konsolową jednakże mamy pół roku po premierze i nic więcej.
Diablo 3 to trochę zmarnowany tytuł, głównie przez niedopuszczalne wpadki producenta tuż po premierze.
Nie sądzę aby rzesza konsolowców przekonała się do D3.
 
Mimo, że jestem zwolennikiem grania na konsolach, nie widze tego... O ile na 360 dość łatwo przenosić gry z windowsa, to ps3 zawsze na tym traciło... Sterowania ps move/Kinectem tez jakoś nie widze... ta gra jest zaprojektowana raczej pod PC... A druga sprawa, że gra już troche ma na karku i wszyscy którzy chcieli pograć zrobili to na kompach... Jeśli dobrze pamiętam to Blizzard kiedyś chciał przenieść wowa na konsole... Kiedyś zrobiłem eksperyment i grałem w Warcrafta na padzie... porażka. To samo pewnie było by z Diablo. Tak jest gdy gra jest najpierw robiona z myślą o PC a potem o konsolach.
 
Back
Do góry