funko fusion

Hack'n'slash Diablo 3 zbyt kolorowe?

Ja jestem zagorzałym fanem Diablo wiec takie opinie mnie nie przerażają czekam spokojnie na premierę i ocenie dopiero gdy sam zagram. Jednak z tego co widziałem nie jest tak źle:P
 
Ja też gram w diablo, ale nie mogłem strawic 1 dlatego przeszedłem tylko 2, moge sie pochwalić, że przeszedłem ją jakoś 7 razy na single ^ ^ a co do "3"to za mało mroczna jest, ale tak uwielbiam tę grę, że będę w nią grał :D
 
Dla mnie to miła odskocznia, chociaż i tak według mnie wielkiej różnicy nie widać.
 
Bleeee Chyba grafika to z barbi jest, Osobiscie nie gralem w 1 ale 2 mialem przyjemnosc przejsc swietna gra lecz 3 nawet dema nie bede miec
Bleeee Diablo-W krainie Wróżek
 
To się nazywa postęp.
Za czasów diablo 1 i 2 wszystko było szare i pikselowate. A Teraz wygładzone i kolorowe


eeeee..... a gdzie WoW wcale nie jest cukierkowy?!/battle


/BO NIE JEST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Ale diablo 1 i 2 miały swój unikalny klimat, ta mroczność i wgl, a 3 jest bardziej robiona tak, ze efekty graficzne itp, a fabuła pewnie słabiutka bedzie, no ale cóż, przekonamy się.
 
Starej dobre czasu z Diablo 2 :D Na 3'ke też czekam a ta grafika nie jest taka cukierkowa ... Teraz każda nowa gra ma nowe silniki graficzne i po prostu taka grafa jest i dodaje klimatu . Np. Heroes 3 był takim jakby w 2D-3D a Heroes 6 które ma być bardzo podobne do 3 będzie miało nową , świeżą grafe bardziej baśniową też.

Ciekawe jakie też wymagania będą do Diablo 3 :p czytałem gdzieś , że mają być małe , żeby na stare kompy chodziły.
 
wall of zombies 1:01 ... awesome!
[youtube2]http://www.youtube.com/watch?v=D-GfOk1VtNI[/youtube2]​
 
Gra powinna być fajna, grafa mi w żadnym przypadku nie przeszkadza. Teraz wszystkie gry takie wychodzą.
Ciekawe jak będzie wyglądało multi? :]
 
Diablo 1 i 2 Mialo swoja wciagajaca fabułe ale nie wiadomo co z diablo 3 zapowiada sie fajnie
 
ludzie wszystko porównują do WoWa, więc nie dziwi mnie Twój post ^^

btw. dawac te gre ! ! !
 
Back
Do góry