funko fusion

Strzelanki DE_CACHE wkrótce otrzyma aktualizację graficzną a’la Newke.

  • Thread starter Thread starter Ephixi4
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
E

Ephixi4

Gość
FMPONE twórca de_cache i między innymi nowej mapy Santorini napisał na Twitterze, że wkrótce możemy spodziewać się aktualizacji mapy z zastosowaniem paru technik użytych w nowym de_nuke.

Co o tym myślicie? Lubicie nowe de_nuke? (pod względem graficznym)

Osobiście bardzo się z tego cieszę. Newke jest teraz jedną z moich ulubionych map.
Pomijając kwestie balansu (moim skromnym zdaniem uważam, że jest lepiej niż było), od pierwszej chwili
się zakochałem. Pięknie wyglądające tekstury, dobra widoczność i jakoś tak po prostu, aż miło się na niej gra :)
Bardzo podoba mi się ten nowy styl i mam nadzieję, że w przyszłości więcej map będzie tak wyglądać.
 
Pożyjemy, zobaczymy ;) Mnie, aż tak reworki nie fascynują ;)

Wiem większości weteranów niezbyt przypada to do gustu, ale osobiście uważam, że to krok w dobrą stronę. Nie mam bzika na punkcie grafiki, ale fajnie od czasu do czasu dostać coś co przypomina nam, że mamy 2016 rok. :P
 
Dla mnie super, bardzo przyjemnie mi się dotychczas gra na nowym nuke więc prawdopodobnie będzie mi się też dobrze grało na nowym cache :D
@EDIT: Trzeba przyznać rację że CS odszedł troszkę od siebie i zaczął się czołgać powoli do COD'a jak widać po kolorystyce nuke :D
 
Dla mnie super, bardzo przyjemnie mi się dotychczas gra na nowym nuke więc prawdopodobnie będzie mi się też dobrze grało na nowym cache :D
@EDIT: Trzeba przyznać rację że CS odszedł troszkę od siebie i zaczął się czołgać powoli do COD'a jak widać po kolorystyce nuke :D

Na szczęście tylko graficznie ;)
 
Back
Do góry