funko fusion

Darksiders zacina sie

E

eMPlay

Gość
Siemka, mam problem z darksiders 1 podczas gry, gra zacina sie po jakims czasie i jedyna opcją jest reset komputera.
Wszystkie sterowniki są aktualne. Laptop spełnia wymagania. Windows 8
Potem gdy gre odpalam to są ubytki graficzne, i naprawia to spójność plików bo znajduje 1 złe plik.
 
Parametry komputera? Sprawdz temperature, aktualizacja sterownikow, aktualizacja gry?
 
ale reintalowac stery od proca czy karty??
Bo ogólnie z wieloma grami jest problem ale nie w takim stopniu ze wywala gre. Predzej to się pojawia w postaci błedów i niedoczytania grafiki. Ale przeważnie zgodność to naprawia.
 
Zaktualizowalem post wyzej poczytaj, problemow jest kilka od karty do problemu z plikami, kolesie daja tam link do narzedzia przenoszacego gry na steam bez utraty spojnosci, jesli masz problem z angielskim wymienie owe metody tutaj.
 
Temperatura kolo 45 stopni jesli chodzi o procek.
Gdy darksiderrs odpale jest 60

Mam takie pytanie czy dla danej gry da się zmniejszyć dostarczaną ilosć ram czy coś w tym stylu?
 
Tak i wywnioskowałem coś takiego, ze nie ogarniam za bardzo angielskiego:
Darksiders wydawało inaczej , okazuje jej to samo .... nie może obsłużyć większe rozmiary sektora lub schowki ....

Użyłem narzędzia wchodzącego na rynek pary przenieść grę w innym miejscu :
http://www.traynier.com/software/steammover

Pomogło, utworzyłem partycje 300gb i przeniosłem na nią steama, grałem jakieś 2h i nic nie wyrzuciło.
 
Back
Do góry