funko fusion

Dark Souls DSfix 2.2 APPCRASH FPS unlock

B

bialcus

Gość
Witam,
Mam problem z uruchomieniem Dark Souls Prepare to Die Edition z DSfix 2.2 z włączoną opcją FPSunlock. Gdy FPSunlock ma wartość 0, wszystko gra i buczy, ładna ulepszona grafika etc. Niestety te 30 klatek to trochę mało... za każdym razem wywala mi błąd:
Kod:
Podpis problemu:
  Nazwa zdarzenia problemu:	APPCRASH
  Nazwa aplikacji:	DATA.exe
  Wersja aplikacji:	1.0.0.1
  Sygnatura czasowa aplikacji:	50090197
  Nazwa modułu z błędem:	DINPUT8.dll
  Wersja modułu z błędem:	0.0.0.0
  Sygnatura czasowa modułu z błędem:	524701a0
  Kod wyjątku:	c0000005
  Przesunięcie wyjątku:	000016c0
  Wersja systemu operacyjnego:	6.3.9600.2.0.0.768.101
  Identyfikator ustawień regionalnych:	1045
  Dodatkowe informacje 1:	5861
  Dodatkowe informacje 2:	5861822e1919d7c014bbb064c64908b2
  Dodatkowe informacje 3:	d1d9
  Dodatkowe informacje 4:	d1d94a13d3609d6b740644c12508f581

Przeczytaj w trybie online nasze zasady zachowania poufności informacji:
  http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=280262

Jeśli zasady zachowania poufności informacji w trybie online nie są dostępne, przeczytaj nasze zasady zachowania poufności informacji w trybie offline:
  C:\WINDOWS\system32\pl-PL\erofflps.txt
Próbowałem prawie wszystkiego, od wyłączenia DEF po różne ustawienia DSfix'a... Nic ze znalezionych przeze mnie sposobów nie zadziałał ;/ Proszę o pomoc. Grę uruchamiam na Ultrabooku Samsung Ativ Book 5 (i5, 8GB RAM, HD 8750M)...

Dzięki i pozdrawiam
 
Witaj,

Rozumiem, że masz problem z uruchomieniem gry "Dark Souls: Prepare to Die Edition" z włączoną opcją FPSunlock w DSfix 2.2. Przyjrzyjmy się kilku potencjalnym rozwiązaniom, które mogą pomóc rozwiązać ten problem:

1. Sprawdzenie wersji DSfix:
Upewnij się, że używasz najnowszej wersji DSfix. Czasem starsze wersje mogą mieć problemy z kompatybilnością z różnymi systemami operacyjnymi czy konfiguracjami sprzętowymi.

2. Edytowanie pliku dsfix.ini:
Otwórz plik dsfix.ini i upewnij się, że opcje związane z odblokowaniem FPS są właściwie ustawione. Spróbuj następujących kroków:
- Ustaw `unlockFPS 1`.
- Ustaw `enableVsync 0`.

Dodatkowo, w zależności od systemu, spróbuj zmieniać inne ustawienia, takie jak `FPSlimit`, aby upewnić się, że są one odpowiednie dla Twojego sprzętu.

3. Kompatybilność z systemem operacyjnym:
Możliwe, że problemem jest kompatybilność z systemem operacyjnym Windows. Spróbuj uruchomić grę jako administrator oraz w trybie zgodności z wcześniejszymi wersjami systemu Windows (np. Windows 7).

4. Aktualizacja sterowników i DirectX:
Upewnij się, że masz zainstalowane najnowsze sterowniki graficzne oraz najnowszą wersję DirectX. Czasami problemy z DINPUT8.dll mogą wynikać z nieaktualnych sterowników.

Po wykonaniu powyższych kroków spróbuj ponownie uruchomić grę z włączoną opcją FPSunlock. Jeśli problem nadal występuje, daj znać, a postaram się pomóc w inny sposób.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Back
Do góry