funko fusion

Strzelanki Czy warto kupić csa ??

Status
Zamknięty.
S

ShakePLL

Gość
Czy warto kupić CS:GO zastanawiam się nad kupnem i chciałbym usłyszeć waszą opinię :}
 
No wiesz... jeżeli:
-Chcesz strzelać WSZĘDZIE tam gdzie nie pokazuje krzyżyk
-Lubisz Rosjan
-Chcesz wydawać na nią jak w TF2
-Denerwować się na noobów z AWP
Proszę bardzo! Gra jest dla ciebie idealna! ... Dla mnie to gówno... ._.
 
@UP2
Noobkow z AWP ? jeżeli cie denerwują to sam kup awp. Strzelanie jest realistyczne (typowy fps stworzony w którym trzeba sie nauczyć strzelać żeby gra zaczeła sie podobać)

nie umiesz grać = nie podoba ci sie = odradzasz komuś gre
ogarnij sie
Na początku kupilem cs:go pogralem 5 h i rzuciłem w kąt bo uznałem że jest "gównem" podobnie jak ty. Wróciłem po kilku miesiącach, nauczyłem sie mechanizmu strzelania i podstawowych strategi i gra stała się z gównianej najlepszym FPS-em w jaki do tej pory grałem.
 
Jeśli chcesz sobie kupić i masz taką zachciankę to po prostu kup i się nie zastanawiaj przecież to twoja kasa i możesz ją wydać w jaki sposób chcesz. Jednak jak widzisz każdy tutaj Ci poleca bo to naprawdę dobra giera i może Cię wciągnąć a więc zaryzykuj i Ty hehe
 
Moim zdaniem jak masz kasę na oryginalną gierkę to sobie kup. Przecież zawsze jak Ci się gra nie spodoba i to jednak nie będzie to czego szukałeś to zawsze możesz komuś sprzedać lub oddać jakiemuś dobremu znajomemu za darmo ale to już gorsza opcja. Śmiało kupuj bo gra jest kozacka.
 
Kupuj CSA ! i nawet nie zadawaj takich teoretycznych pytań co dla niektórych tutaj graczy, którzy już wiedzą jaka ta gierka może być wciągająca. Zawsze przecież możesz pograć w nią trochę i jeśli to nie będzie to co szukałeś to po prostu dasz komuś w prezencie ha
 
Polecam 1.6 i GO. 1.6 może nie zachwyca grafiką, ale za to ma mase modów i uprzyjemnień do gry, za to Global Offensive ma podpicowaną grafikę, lecz trudniejszy system strzelania oraz graczom z AWP będzie przeszkadzał tickrate 64 :D ale ogólnie na globalu można się przy odrobinie farta dobrze wzbogacić, więc warto kupić :D
 
1.6 o żesz ty chłopie Ty też to polecasz to już całkiem miazga xd właśnie też w to gram i po prostu nie mogę przestać. Jest to oczywiście nie tylko dobra grafika a w dodatku jeszcze ten klimat tej gry i ta grywalność uważam, że dalej jest bardzo dużo. CO do treści samego pytania to warto kupić CSA zobacz ile na świecie jest gamerów tej gry ha
 
Każdy się kiedyś chyba pytał o to samo czy warto kupić tą grę ja nawet też ale to było bardzo dawna ale odpowiedzieć od razu mi się ciśnie na usta - kupuj śmiało chłopie ! : D jeśli nawet nie wiesz którą cześć to moja rada jest trochę kamikaze kup wszystkie po kolei i sam sobie stestuj, która Ci najbardziej podchodzi
 
Ja miałem tak samo jak kolega kilka postów wyżej tylko, że ja odstawiłem go na jakiś rok, ale obecnie lubię sobie w niego popykać i polecam.
 
Koniec tego nabijania postów, Shake już prawdopodobnie Csa kupił.
Zamykam temat.
 
Status
Zamknięty.
Back
Do góry