funko fusion

Strzelanki Czy ufać portalą internetowym.

Ceny za SMS zawsze będą dużo droższe z prostej przyczyny. Załóżmy, że jesteśmy posiadaczami serwisu sprzedającego takie skiny... Niech skin kosztuje "na rynku" 1zł.
Weźmy za przykład SMS za 1,23zł.
0,23zł to podatek Vat. Czyli zostaje nam 1zł.
Operator (Plus/Play/T-Mobile/Orange/Inni) pobiera swoją dolę w wysokości połowy pozostałości - czyli zostaje nam 0,50zł.
Zależnie od pośrednika, ten pobiera od 10 do 50% pozostałej kwoty - czyli zostaje nam, zależnie od naszego pośrednika, od 0,25zł do 0,45zł.
Czyli, abym ja jako sprzedawca skinów miał jakiś zysk, skin warty na rynku 1zł musiał bym sprzedawać za SMS Premium o wartości minimum 5zł + Vat (co daje nam 6,15zł za SMS na numer 75(x)xx)
To powoduje z Twojej strony przeświadczenie o przepłacaniu x5, a z mojej jest wyłącznie koniecznością, by nie wyjść na minus.
 
Ja na pewno bym nie ufał. Nawet samemu sobie czasem nie ufam a co dopiero jakimś to tam portalom. Przede wszystkim jak już zakładasz taki temat to znak, że akurat musiałeś wysłać takiego smsa i się trochę naciąłeś :D muszę przyznać, że temat tego założyłeś nawet z bykiem.
 
Ja bym popisał z tą osobą na portalu potem byśmy się zgadali na fb i z czasem może bym zaufał
 
Popatrz na opinie, jeśli masz dużo opinii to tak, ale jak jest dużo negatywnych, a skiny taniej niż na markecie to niezbyt.
 
Jeśli jest to strona pokroju csgos**ns.net to nie wydaje mi się, żeby mogli coś takiego zrobić. Jeszcze w dodatku 60% jest zautomatyzowanych.
 
Back
Do góry