funko fusion

Strzelanki Czy ktoś jest chętny do gry?

  • Thread starter Thread starter Alze
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
A

Alze

Gość
Hey! mam pytanie do wszystkich użytkowników GB którzy posiadają MW3!
Jeżeli ktoś się nudzi a ma chęć gry w Coda to niech do mnie napisze to chętnie razem zagramy ;)
 
"Wiem , że mój post nie będzie na temat" ale , Mam pytanie do ciebie mianowicie Alze czy MW3 w dalszym ciągu są gracze biegający z Granatnikami...? na serwerze. Czy nie co ogarnęli to? I czy masz problem grania przez sieć, bo steam zamula. Czy mógłbyś podać zalety też gry i wady.
Chciałbym rozważyć kupno tej gry. Ale mam nie małe wątpliwości po tym jak mw2 było na trybie wieloosobowym nie ogarnięte wiele graczów grało z granatnikami co mnie bardzo denerwowało. Bo tak to byśmy zagrali.
 
backloct401 napisał:
"Wiem , że mój post nie będzie na temat" ale , Mam pytanie do ciebie mianowicie Alze czy MW3 w dalszym ciągu są gracze biegający z Granatnikami...? na serwerze. Czy nie co ogarnęli to? I czy masz problem grania przez sieć, bo steam zamula. Czy mógłbyś podać zalety też gry i wady.
Chciałbym rozważyć kupno tej gry. Ale mam nie małe wątpliwości po tym jak mw2 było na trybie wieloosobowym nie ogarnięte wiele graczów grało z granatnikami co mnie bardzo denerwowało. Bo tak to byśmy zagrali.
\

Jest tam bardzo dużo noobów tak jak powiedziałeś z granatnikami i ze strasznie denerwującymi brońmi. Wiele osób ma problem z wejściem do gry, wchodzisz w tryb multiplayer dajesz graj i masz przez jakiś czas "łączenie z usługami online" czasem się to nie włączy i musisz zresetować grę lub komputer
w MW2 było podobnie tylko mniej z tym problemów było.Nigdy nie będzie gry gdzie nie znajdzie się jakiś noob.


Wady: Dużo dzieci grający z denerwującymi brońmi i mówiący przez mikro,problemy z włączeniem gry, bardzo dużo cheaterów, Bugi w grze itp.
Zalety: Jest wiele trybów, kilka nowych broni, amblematów i tytułów, najlepsza kampania. MW2 było o wiele lepsze
Szczerze mówiąc nie polecał bym Ci kupna tej gry gdyż możesz sobie kupić najnowszego assasyna :D a jeżeli zdecydujesz się na kupno MW3 to napisz i zagramy ;)
 
Tego się obawiałem , że stwórcy zmierzają z złym kierunku wydajać nowe cody gorsze od poprzednich, dla mnie cod skończył się nad modern warfare 1, czyli Call of duty 4 który był idealną grą , serwery dedykowane,małe lagi,mało cheaterów,mało noobów,Stanowcze zasady na serwerach, Mniej camperów osoby stojące i czekające na ofiarę.
Jedyny minusik tej gry był iż średnio co 2 mapa zawiera bugi, ale w sumie graczom się to spodobało, ponieważ wykonanie ich wymagało sporo treningu by je opanować. Sam przyznam , że bugi mi nie przeszkadzają dodają małego uroku tej grze. Co do twojej opinii do assasyna , grałem Assasyn creed II i był strzałem w dziesiątkę zastanawiam się czy kupić assasyna creed revelations bo na trainerze wygląda ciekawie.
Nie wiem czy grałeś w Cod4, ale polecam ci tą strzelaninkę, jeśli szukasz bardziej ogarniętej gry pod względem czystej gry to polecam ci Cod4 , może już nieco stara gra, ale według mnie wciąż bije mw2 czy mw3 pod względem mniejszej ilości cheaterów, grafika nie najgorszą , wymaganie są duże, Sporo wspaniałym modyfikacji które pozwolą na dłuższą chęć grania w akurat w tego coda. Moim zdaniem niczego mu nie brakuje , takie cody z chęcią bym ponownie zobaczył.
 
Dokładnie wiem o czym mówisz grałem w Coda 4 na komputerze mojego brata grało się doskonale.Również polecam Ci assasyna revelations bo też go posiadam jednym słowem gra jest cudowna :D Szczególnie Multi-player
 
Back
Do góry