funko fusion

MOBA Czy HotS mi pójdzie?

N

NicoleJS

Gość
Krótko i zwięźle - mam na kompie 4 GB RAM, dysk Intel Core 2 Duo 2 GHz, niestety badziewna karta graficzna (Mobile Intel 4 Series Express Chipset Family). Windows Vista oryginalny. CS:GO mi niestety nie działa nawet jak w ustawieniach włączania wyłączę wszystko, podkręcę komp Game Boosterem itd.. Jeśli ktoś się zna to czy HotS mi pójdzie a jeśli tak to czy jest sens, bo jeśli ma być 5 FPS to pewnie nie. Wiem, że ta karta to żart (właściwie chipset), dopiero w 2. połowie roku kupuję coś porządnego za 3500-4000 do gier.

Jeśli ktoś udzieli mi merytorycznej odpowiedzi to temat będzie do zamknięcia.

BTW: Jeśli HotS mi nie zadziała to mam jakby co 1 klucz do bety. Wiem, że za 3 tygodnie jest premiera ale jeśli ktoś nie ma to mogę mu dać klucz jeśli nie grał jeszcze a nie może się doczekać.
 
Spróbować chyba jednak nie zaszkodzi :)
Parę osób na forum posiada kilka niepotrzebnych kodów do hotsa. Za darmochę to czemu by nie spróbować.
Mnie tak np. CS:GO zaskoczył. Spodziewałem się, że mi pójdzie, ale fpsy będą oscylować w granicy 25-30 i komfort z gry będzie znikomu, a tu surprise! Działa płynniusio.
Na noc sobie włączyć żeby się zgrało i zwyczajnie sprawdzić samodzielnie.
 
Odpalić to pewnie odpali ale więcej niż 20 FPS'ów raczej nie wyciągniesz :P Karta graficzna jakaś zintegrowana to po pierwsze a po drugie procesor też niższych lotów, więc jeśli chcesz pograć w hotsa to zaopatrz się w nowy procesor i kartę, zwłaszcza że Hots nie ma też jakiejś dobrej optymalizacji.
 
Jeśli ta karta graficzna jest tak badziewna jak intel hd graphics (karta graficzna do przeglądania internetu) w laptopach to nie masz po co nawet uruchamiać tej gry. Na kilku fps da się grać i to całkiem efektywnie ale po jakimś czasie strasznie to denerwuje. LoL to najlepiej zoptymalizowana MOBA tak samo jak gta V to najlepiej zoptymalizowana gra w swojej kategorii. (jeszcze w batman arkham asylum, city i origin jest dobra optymalizacja, bo skoro u mnie da się wygrać grę bez wkurzania się o lagi to u każdego się da)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Back
Do góry