funko fusion

Przeglądarkowe Czy gry mają już sześćdziesiątkę?

  • Thread starter Thread starter Grzech123
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
G

Grzech123

Gość
hey,
kiedyś tam wyczytałam w necie, że gry przechodzą sześćdziesiątą rocznicę urodzin. Tak sie teraz właśnie nad tym zastanawiam, czy to jest możliwe, że gry komputerowe już tak długo istnieją? Ja wiem, że dopiero pare lat temu zacząłem grać w necie, i to były na początku gry darmowe. Pare lat temu nie miałem pojęcia co to znaczy Paysafecard i do czego to służy. Ale jeżeli gry naprawde już tak długo istnieją, to znaczyłoby to, że też np. paysafecard już istnieje tyle samo lat, czy nie? Od kiedy sami gracie w necie? Pozdrawiam! ;)
 
Grzech123 napisał:
to były na początku gry darmowe.
To były piraty które ściągałeś z neta albo dostawałeś od kumpli przegrane :D a nie darmowe gry :D

Historia gier jest dłuższa niż może się wydawać ale wiadomo, że w 1950 roku nikt nie grał w FPSy :D
[youtube2]http://www.youtube.com/watch?v=DToLaf8uI0Y&feature=player_embedded[/youtube2]

A dlaczego łączysz Paysafecard z grami komputerowymi? Ten system płatności działa w Europie może od 7-8 lat i nie jest jedyną formą płatności w internecie -.-
Wyobraź sobie, że pierwsze analogowe łącze internetowe w Polsce zostało uruchomione w 1990 roku a możliwość dostępu do Internetu za pomocą modemu dopiero 6 lat później. Twoje porównanie gier do Paysafecard oznacza, że nadal nie bardzo wiesz co to jest :)
 
Dlatego porównuje gry z paysafecard, bo to jest jednak najczęstsza forma płatności. Tego nie wiedziałem, że ta prepaidówka istnieje dopiero od 7 czy 8 lat. No a za jakich form ty korzystasz, jeśli można spytać? ;)
 
Gry grami a metody płatnicze to już inna bajka, napoczatku gry nie były płatne,tak przynajmniej pamiętam, dopiero z czasem jak stało sie to bardziej popularne, powstały takie wynalazki jak paysafecard :) jedno jakby z drugiego wynika...
 
Za worek ziemniaków sam bym kupił, kóz niestety nie mam. Ale koza chyba jest droższa niz paysafecard, czyli niestety na tym tracisz hi hi hi. A tak na serio. Może i macie rację, w sumie kiedyś gry pewnie nie były aż tak popularne, teraz gra prawie każdy w jakąś gierkę i nie szkoda mu zainwestować parę groszy czy z paysafe czy innej formy płatności.Pozdrawiam. ;)
 
Back
Do góry