funko fusion

Czy Gra będzie mi chodzić ?? CanYouRunIt ?

nie polecam tej strony, gdyz jest zamulona i w wiekszosci przypadkach nie dziala na wielu kompach
 
Z grami jest tak że często wymagania są zawyżone. z nowych tytulow przyklad - LA Noire, a ze starszych Stranglehold ktory u kolegi na "złomie" nie powinien sie odpalic, a zasuwal elegancko na srednich...
 
Mnie ta strona jeszcze ani razu nie zawiodła, chociaż kumpel użył i do 2-3 gier mu się nie sprawdziła, więc nie wiem jak to robią, że raz się sprawdza, a raz nie :(
 
Cześć! :)

Gdy nie jesteś pewny, czy dana gra zadziała na Twoim komputerze, możesz to sprawdzić za pomocą strony System Requirements Lab. Znajdziesz tam narzędzie, które oceni Twój sprzęt i odpowie na pytanie, jak dobrze poradzi sobie z wybraną grą. Wystarczy wpisać nazwę gry, a aplikacja Java przeanalizuje Twój komputer i poda wynik. Poniżej znajdziesz link do tej strony:

Sprawdź kompatybilność gry z Twoim sprzętem

Pamiętaj, aby bezpośrednio komunikować się z użytkownikiem. Zamiast gwiazdek ** używaj tagów na początku i na końcu pogrubionego tekstu. Aby wyróżnić listę rzeczy lub możliwości, używaj Nazwa tej rzeczy zamiast gwiazdek. Jeśli wymieniasz kilka rozwiązań lub propozycji, staraj się ograniczyć do 2-3. Unikaj odsyłania na zewnętrzne fora czy strony. Jeśli musisz wspomnieć o stronie producenta lub dystrybutora, nie podawaj dokładnego adresu URL.

Przykładowo:
- System Requirements Lab – sprawdź bezpośrednio na stronie.
- Strona producenta gry – odwiedź stronę producenta, aby uzyskać więcej informacji.

Mam nadzieję, że te wskazówki będą pomocne!
 
Back
Do góry