funko fusion

Strzelanki Czy dana gra mi pójdzie?

T

thewicker

Gość
Witam,

Chciałbym się dowiedzieć od ludzi którzy się na tym lepiej znają niż ja, czy dana gra mi pójdzie na moim kompie.

mój komp:
Intel i3 - 4 generacji 1.7 GHZ (2 rdzenie)
1000 GB
8GB RAM
grafika InVidia 820m

Czy COD ghost mi będzie normalnie działać? (nie musi być na najwyższych mistrzowskich detalach) bądź jakaś inna seria CODa
Albo Czy Battlefield 4 tez pójdzie?
 
Ogólnie, to Intel i3 raczej nie jest do gier.Oznaczenie m przy modelu karty graficznej znaczy, że to karta dedykowana laptopowi albo notebookowi więc nie ma większych szans na COD: Ghosts ;)
Co do BF 4 to pójdzie, ale nie będzie nawet na średnich.
 
sądziłem, że BT4 ma większe wymagania. Czyli aż tak źle z moim lapkiem? ;P nie jestem jakimś grajkiem ale jedną gierke na lapku chciałbym mieć by w wolnej chwili coś porobić innego a zawsze podobały mi się tego typu gry. Patrząc na wymagania co do Ghosta to procesor jest wymieniony gorszy niż i3 4generacji więc nie wiem czemu miałoby być źle. a co do karty graficznej to nie mam rozeznania która jest lepsza od której. :)

tak jak pisałem nie gram w gry i ich nie posiadam, ale jedną taką bym chciał.. ale no musi działać :) i która pójdzie w miare by się nie zacinało itd. :)

wielkie dzięki za pomoc i odpisanie.
 
Back
Do góry