funko fusion

Symulatory Czołgi średnie

Witam! W tym temacie chciałbym dla początkujących osób grających w World of Tanks albo dla osób które nie wiedzą bądź chcą swoją wiedze poszerzyć. Tematem mojego postu będą czołgi średnie, postaram się o nich trochę opowiedzieć, jakie jest ich zadanie w bitwie, i jak najlepiej nimi grać.
No dobra więc zaczynamy!
Czołgi o których mowa to najbardziej różnorodna grupa czołgów w World Of Tanks, zazwyczaj mają one średni pancerz, jednak są szybkie, skrętne i mają dobrą siłę ognia.
To od nich zależą losy bitwy i jak się ona potoczy, dlatego zanim zaczniemy grać czołgiem średnim, lepiej trochę poczytać, dowiedzieć się o taktykach, i jakie maszyny są najlepsze. Gdyż dzięki temu nie utrudnimy gry innym czołgistom a sami na pewno zagramy wiele ciekawych spotkań.
Zadanie czołgów średnich to w większej mierze wspomaganie ich sojuszników, wykrywanie wroga no i często przełamywanie linii frontu wroga. Jeżdżąc taką maszyną powinniśmy zapamiętać żeby za bardzo się nie wychylać jeśli nie jesteśmy doświadczeni, gdyż może skończyć się to dla nas katastrofalnie a nasza drużyna będzie miała kłopot żeby nasz błąd naprawić, oprócz tego powinniśmy pamiętać że nie jesteśmy czołgiem ciężkim i nie mamy dużego pancerza dlatego nie możemy wyjeżdżać na lepsze czołgi od nas.
Podsumowywując musimy zapamiętać że nie jesteśmy jedyni w drużynie, i współpraca to podstawa w tej grze.
Prosiłbym, jeśli jesteś początkującym graczem to zastosuj się do tych rad, gdyż umilisz sobie grę i reszcie drużyny.
Pozdrawiam, i jeśli masz jakieś inne propozycje dotyczące tych czołgów to zapraszam do dyskusji! ;)
 
Czołgi średnie to mój ulubiony typ czołgów w grze. Gra tymi czołgami na tierach X wymaga od gracza dużej uwagi oraz doświadczenia. Nie wiem czemu, ale lubię zawsze współpracować z ciężkimi odmianami czołgów, które mają mocne pancerze.
 
Back
Do góry