funko fusion

Symulatory Czołgi ciężkie

Witam w kolejnym temacie o czołgach w znanej nam grze World of Tanks. W tym poście chciałbym opowiedzieć o czołgach ciężkich. Które są najlepsze? Jak nimi grać? Jak współpracować? Tego dowiecie się z
tego tematu!
Czołgi ciężkie o których mowa to maszyny które mają największy wpływ na bitwę, to one mogą albo wyprzeć przeciwnika z zajętych pozycji, albo przełamać linię frontu. Pojazdy te mogą być powolne, ciężkie i dobrze opancerzone, jak Maus bądź szybkie, skrętne i z mniejszym opancerzeniem jak IS-3 i M103. Pierwsze wymienione mogą przyjąć na siebie wiele strzałów i pozostać w prawie nie naruszonym stanie, natomiast drugie mogą się zachować podobnie do czołgów średnich, czyli wspomagać czołgi o większym opancerzeniu.

Maus


M103


Jak widać,mała różnica jest. Ale te czołgi należą do jednej grupy maszyn i to od nas zależy w którą stronę pójdziemy, jak będziemy grać i co będziemy w walce robić.
Kilka wskazówek dla początkujących czołgistów.
1. Nigdy nie stój w miejscu i nie czekaj na łatwy DMG gdyż możesz najpierw zostać wyzwany przez kolegów z drużyny no i oczywiście nie wspomożesz ich.
2. Widzisz jak jadą do ciebie inne czołgi ciężkie? Nigdy nie wracaj, jeśli są obok ciebie koledzy to cię na pewno wspomogą. Jeśli okażą się być głupimi pomidorami i będą zawracać to chyba nie masz szans i najlepiej gdybyś spróbował uniknąć strzałów i się wycofał bądź spróbował ich wyminąć.
3.PAMIĘTAJ! zawsze staraj się chować czułe punkty swojego czołgu. Jeśli tego nie będziesz robił, doświadczeni czołgiści mogą cię łatwo rozwalić.

No i chyba to od mnie na tyle. Mam nadzieje że spodobał ci się mój temat jeśli nie, to napisz co w moich postach mam zmienić a na pewno wezmę pod uwagę twoją opinię ;)
Pozdrawiam!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Back
Do góry