funko fusion

MMORPG Czemu warto grać w Vindictusa?

Dlaczego warto zagrać w Vindictusa ??

1. Jest to jedyna gra oferująca tak rozwinięty system fizyki można zniszczyć każdy obiekt na swojej drodze i cisnąć nim w przeciwnika lub po prostu połamać mu kręgosłup :).
2.Ma Doskonałą grafikę jak na grę MMO o tak małej wadze wyróżnia ją spośród większości gier system dungów zamiast open world co jest moim zdaniem doskonałym rozwiązaniem ponieważ nie trzeba biec przez pół mapy do 1 NPC ;)
3.Wyszła wersja Europejska z osobnymi kanałami dla Polski (71-80) więc można porozmawiać i pograć z Polakami ;)
4.Gra nie jest trudna, każda misja jest opisana szczegółowo i przejrzyście
5.Na dungach są 3 stopnie trudności Normal, Hard i Hero Mode co też oferuje z tego co mi wiadomo tylko kilka gier ;)
6.Animacja skilli jest bardzo ładnie dopracowana i efektywna
7.Jeżeli oczekujemy rozlewu krwi, dynamicznej gry zespołowej to Vindictus jest Rolls-Royce'm wśród darmowych gier MMO

To na tyle z mojej strony :)
 
Zróbcie jakiś oddzielny temat w którym każdy napisze swój nick kto gra w vindictusa, ja już się zabieram do pobierania ;)
 
AIFAM napisał:
Zróbcie jakiś oddzielny temat w którym każdy napisze swój nick kto gra w vindictusa, ja już się zabieram do pobierania ;)

już jest zrobiony

Kod:
http://www.gamesboard.pl/viewtopic.php?f=244&t=2752
 
Na wersji Europejskiej Nie można toczyć walk gildyjnych :)
w ogóle to nexon nas trochę skrzywdził bo dostaliśmy Episod 3 lub 4 a na US jest już 9 ;)
Trzeba czekać aż nexon zrobi Update i dorzuci nam kilka rzeczy ;)
 
No to nie ładnie z ich strony że takie coś nam zrobili ;p Jutro pobieram i też zagram, zobaczymy czy warto ;p
 
Wasil napisał:
No to nie ładnie z ich strony że takie coś nam zrobili ;p Jutro pobieram i też zagram, zobaczymy czy warto ;p

Warto warto, ale są też dobre strony tego że mamy dopiero EP3-4, nowi gracze mogą zapoznać się z grą i powoli będą ogarniać następne EP które będą dodawane w swoim czasie a tak to by było zbyt dużo do ogarnięcia i tłumaczenia naraz ;p
 
Ehhh ściągnąłem sobie ale jak to już jest z nexonowymi downloaderami to zmulilo mi całego kompa, a włączyć się i tak nie włączyło...jutro zrobię ;S
 
Zmuliło ci kompa??? dziwne . wyłącz niepotrzebne programy i uruchom jako administrator ..

a tak do tematu to jest bardzo fajna gra bardzo ją polecam .
 
Gra jest fajna, ma swój klimat no i fajnie się w nią gra.
Co prawda jest mało Polaków, ale po rozreklamowaniu byłoby ich o wiele więcej.
Polecam.
 
ja już to ściągam za godzinę zobaczę co to jest... a opisze mi ktoś może trochę pvp bo ja głównie gram tylko pvp :D
 
bardziej mi chodziło o to czy są jakieś battleground itp czy tylko latam jak oszołom po mapie/miastach i bije typków
bo szczerze to nie wiem czy mi się spodoba bo za długo gram w wowa nawet AoC mi się nie spodobał i wróciłem do wowa...
 
carl napisał:
bardziej mi chodziło o to czy są jakieś battleground itp czy tylko latam jak oszołom po mapie/miastach i bije typków
bo szczerze to nie wiem czy mi się spodoba bo za długo gram w wowa nawet AoC mi się nie spodobał i wróciłem do wowa...

Latasz po miastach, mapach i bijesz typków. ^^
 
Dekke napisał:
Co prawda jest mało Polaków, ale po rozreklamowaniu byłoby ich o wiele więcej.

Channel 71 - 90% Polaków :)

carl napisał:
ja już to ściągam za godzinę zobaczę co to jest... a opisze mi ktoś może trochę pvp bo ja głównie gram tylko pvp :D

Jeżeli grasz głównie PVP to gra mało ci się spodoba, na EU mamy EP3-4 Nie ma rozbudowanego systemu PVP/PK , co prawda można kiedy jesteś na statu lub na dungu wyzwać gracza na pvp ale musi zaakceptować ;p
 
duchu65 napisał:
Dekke napisał:
Co prawda jest mało Polaków, ale po rozreklamowaniu byłoby ich o wiele więcej.

Channel 71 - 90% Polaków :)

carl napisał:
ja już to ściągam za godzinę zobaczę co to jest... a opisze mi ktoś może trochę pvp bo ja głównie gram tylko pvp :D

Jeżeli grasz głównie PVP to gra mało ci się spodoba, na EU mamy EP3-4 Nie ma rozbudowanego systemu PVP/PK , co prawda można kiedy jesteś na statu lub na dungu wyzwać gracza na pvp ale musi zaakceptować ;p

Nie sprawdzałem, ale dzięki za info.
 
Hmm dla mnie zbyt drastyczna same łamanie kości ale zależy dla kogo ja akurat nie przepadam za takimi grami, lecz grafika piękna ;)
 
Back
Do góry