funko fusion

Survival Czemu gracze Premium nie lubią non premek ?

  • Thread starter Thread starter Uciekinier_PL
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
Mi się wydaje że premiowcy nie lubią nonpremek bo oni gre kupili za 90zł a non mają ją za free. Przywilejem premium jest jedynie skin i online mode więc jest to dla nich za mało. Na skyblocku dla ludzi posiadających premium wprowadziłem fajną rzecz. To jest tylko moje zdanie.
 
Przez to, że nonpremki mogą założyć nieskończoność kont i używać na nich cheatów typu nodus itd. :>
 
Co do piractwa... "Kto nigdy nie piracił, niech rzuci kamieniem pierwszy" :)
Masz kartridż do Pegasusa - jesteś piratem, bo orginał to NES
Masz kasety Commodore/Atari z składankami typu "najlepsze/najciekawsze/najnowsze" - jesteś piratem, bo oryginał był wydany w UK za pełną cenę, bez haxów
Masz przerobione PS1 i "bazarowe edycje gier" - pirat

Szczerze - przez wiele lat w Polsce nie było możliwości nie piracić gier i oprogramowania. Ba - nawet wczesna TVP korzystała z pirackich wersji programów [podczas jakiegoś meczu wyskoczyło kiedyś okno błędu programu, po czym się okazało, że TVP nie zakupiło praw do korzystania z niego...]
PS1 - konsola nowa kosztowała dwie-trzy wypłaty, płyt w sklepach nie było, bo Playstation Polska nie istniało. Na bazarach oryginały początkowo były niedo odróżnienia od piratów. Pod koniec oryginałów nie było, a piraty były w kopertach od płyt cd...
Pegasus - sama konsola to podróbka japońskiego Famicoma, znanego z zmodyfikowanej jego formy na rynek USA/EU pod nazwą NES. Kartridże do Famicoma w polsce były nieosiągalne [bo skąd? z Japonii?], kartridże do NESa widzieli tylko ci, mający znajomości w Niemczech..
Dalej w ludziach są w umyśle "darmowe gry". Nie raz słyszałem w sklepie, nawet jak pracownik Media Marktu polecał Xboxa 360, bo go łatwiej przerobić. Kiedyś, jak jeszcze w MM było Wii, wciskano je "bo łatwo zrobić softmod".

I dlatego po dziś, jak ludzie mogą coś mieć za darmo - czemu by nie mieli skorzystać?
Mentalność taka pozostanie w krajach "współpracujących" pod przymusem niegdyś z ZSRR jeszcze przez wiele lat...

Wracając do tematów - na serwerach Non-premium szerzy się cheaterstwo, oszukiwanie itp. Nikt nie lubi oszustów, korzystających z haxów. Niestety takich ciężko się pozbyć na stałe.
 
Jest kilka powodów dlaczego premium nie lubi nonpremium.
Sprawa jest prosta dotychczas nonpremki są traktowane jak oszuści i cheaterzy, są zwykłymi piratami którzy nie chcą płacić za oryginalnego minecrafta premium którego można kupić już teraz za 40-60 zł. Premium denerwuje się bo nonpremium może sobie ściągnąć minecrafta i grać na cheatach a ludzie którzy maja premium musieli je kupić za ciężko zarobione/zdobyte pieniądze.
 
Dodam jeszcze, że nonpremki mogą być najzwyczajniej faworyzowanymi mulciakami kogoś z administracji, ja się na to natknąłem na jednym z serverów easyhc :>.
 
Ja też
Helper grał na mulciaku zabiłem go i dostałem bana od helpera
 
Premki nie lubią non premek, bo na darmowym minecraftcie można cheatować. Na premce byłaby to tylko strata pieniędzy gdyby sie dostało bana. Non premium jest też często wyzywane najczęściej od ,,stivów", ale na premium bardzo duża ilość osób posiada skrypty, nie raz się o tym przekonałem.
 
Status
Zamknięty.
Back
Do góry